.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Linergy |
|---|---|
| Ürün Adı | Linergy DS |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Dağıtım bloğu |
| Montaj Desteği | DIN rayı |
|---|---|
| Seri Uyumluluğu | Prisma G Prisma P Prisma PH Prisma Pack Yüzeysel Kaedra Pragma TeSys |
| Ürün Uyumluluğu | Spacial panoları |
| Kutup Tanımı | 1P |
| Dağıtım Bloğu Çıkışları | 10 delik |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 230 V AC Ph/N 440 V AC Ph/Ph |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 500 V AC |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 8 kV |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 125 A -de 40 °C |
| Nominal Kısa Devre Dayanma Akımı (Ik) | 4,2 kA için 1 sn |
| [ipk] Nominal Tepe Dayanım Akımı | 25 kA |
| Bağlantılar - Terminaller | Besleme: vidalı terminal 2 cable(s) 10…35 mm² sert Besleme: vidalı terminal 2 cable(s) 6…35 mm² esnek ile Dağıtım: vidalı terminal 2 cable(s) 2,5…25 mm² sert Dağıtım: vidalı terminal 2 cable(s) 1,5…16 mm² esnek ile Dağıtım: vidalı terminal 6 cable(s) 1,5…16 mm² sert Dağıtım: vidalı terminal 6 cable(s) 1,5…10 mm² esnek ile |
| Sıkma Torku | Dağıtım: 2 N.m düz screwdriver 7,5 mm Dağıtım: 2 N.m PZ2 screwdriver 7,5 mm Besleme: 8 N.m düz screwdriver 9,5 mm Besleme: 8 N.m PZ2 screwdriver 9,5 mm Dağıtım: 2 N.m düz screwdriver 5,8 mm Dağıtım: 2 N.m PZ2 screwdriver 5,8 mm |
| 9 Mm Vida Adımı | 3 |
| Yükseklik | 85 mm |
| Genişlik | 27 mm |
| Derinlik | 50,5 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,127 kg |
| Renk | Beyaz (RAL 9003) |
| Kirletme Derecesi | 3 |
|---|---|
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III |
| Dielektrik Direnci | 2500 V |
| Standartlar | EN/IEC 61439-1 EN/IEC 60947-7-1 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…55 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 4,9 cm x 5,5 cm x 9 cm, 140 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 80 Adet, 30 cm x 30 cm x 40 cm, 11,714 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..