.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Grubu | LT6CT |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Akım transformatörü |
| Seri Uyumluluğu | TeSys TeSys T motor kontrolörü |
| Akım Transformatörü Oranı | 400/1 |
|---|---|
| Doğruluk Sınıfı | Sınıf 5P |
| Hassasiyet Sınırlama Faktörü | 15 |
| Nominal Yalıtım Voltajı (Ui) | 690 V |
| Çap | 35 mm |
| Kablo Kesiti | 30 mm² |
| Yükseklik | 107 mm |
| Genişlik | 95 mm |
| Derinlik | 25 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,55 kg |
| Standartlar | BS 7626 IEC 60185 |
|---|---|
| Çalışma Için Maksimum Ortam Havası Sıcaklığı | 50 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 3,100 cm x 10,500 cm x 12,500 cm, 426,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 20 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 8,922 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..