.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Adı | TeSys Ultra |
| Ürün Grubu | LUB |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Tek yönlü güç kaidesi |
| Cihaz Uygulaması | Motor kontrolü Motor koruması |
| Kutup Tanımı | 3P |
| Yalıtıma Uygunluk | Evet |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 690 V AC için güç devresi |
| Ağ Frekansı | 40...60 Hz |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 32 A |
| [ie] Nominal Çalışma Akımı | 32 A -de <= 440 V 23 A -de 500 V 21 A -de 690 V |
| Kullanım Kategorisi | AC-43 AC-44 AC-41 |
| [ics] Nominal Hizmet Kesme Kapasitesi | 50 kA -de 230 V 50 kA -de 440 V 10 kA -de 500 V 4 kA -de 690 V |
| Yardımcı Kontak Düzenleme | 1 NA + 1 NK |
| Yardımcı Kontak Tipi | tip bağlantılı kontaklar (1 NA + 1 NK) 'e uygunIEC 60947-4-1 tip ayna kontak (1 NK) 'e uygunIEC 60947-1 |
| [uc] Control Circuit Voltage | 24 V AC 50/60 Hz 24 V DC 48...72 V AC 50/60 Hz 48...72 V DC 110...240 V AC 50/60 Hz 110...220 V DC |
| Tipik Akım Tüketimi | 200 mA -de 24 V DC Kapatırken I maksimum LUCM'li 220 mA -de 24 V AC Kapatırken I maksimum LUCA, LUCB, LUCC, LUCD'li 220 mA -de 24 V DC Kapatırken I maksimum LUCA, LUCB, LUCC, LUCD'li 25 mA -de 110...220 V DC I rms sızdırmaz LUCA, LUCB, LUCC, LUCD'li 25 mA -de 110...240 V AC I rms sızdırmaz LUCA, LUCB, LUCC, LUCD'li 280 mA -de 110...220 V DC Kapatırken I maksimum LUCA, LUCB, LUCC, LUCD'li 280 mA -de 110...240 V AC Kapatırken I maksimum LUCA, LUCB, LUCC, LUCD'li 280 mA -de 48...72 V AC Kapatırken I maksimum LUCA, LUCB, LUCC, LUCD'li 280 mA -de 48...72 V DC Kapatırken I maksimum LUCA, LUCB, LUCC, LUCD'li 45 mA -de 48...72 V AC I rms sızdırmaz LUCA, LUCB, LUCC, LUCD'li 45 mA -de 48...72 V DC I rms sızdırmaz LUCA, LUCB, LUCC, LUCD'li 75 mA -de 24 V DC I rms sızdırmaz LUCM'li 80 mA -de 24 V DC I rms sızdırmaz LUCA, LUCB, LUCC, LUCD'li 90 mA -de 24 V AC I rms sızdırmaz LUCA, LUCB, LUCC, LUCD'li |
|---|---|
| Isı Dağılımı | 3 W için kontrol devresi LUCA, LUCB, LUCC, LUCD'li 1,8 W için kontrol devresi LUCM'li |
| Güvenlik Güvenilirlik Düzeyi | B10d = 1369863 cycles nominal yüklü kontaktör 'e uygunEN/ISO 13849-1 B10d = 20000000 cycles mekanik yüklü kontaktör 'e uygunEN/ISO 13849-1 |
| Çalışma Süresi | 35 ms açma LUCA, LUCB, LUCC, LUCD, LUCM'li için kontrol devresi 50 ms -de >= 72 V kapama LUCA, LUCB, LUCC, LUCD'li için kontrol devresi 60 ms -de 48 V kapama LUCA, LUCB, LUCC, LUCD'li için kontrol devresi 70 ms -de 24 V kapama LUCA, LUCB, LUCC, LUCD'li için kontrol devresi 65 ms kapama LUCM'li için kontrol devresi |
| Mekanik Dayanıklılık | 15 Mcycles |
| Maksimum Çalışma Oranı | 3600 cyc/h |
| Ürün Sertifikaları | CE UL CSA CCC EAC ASEFA ATEX Denizcilik |
| Standartlar | EN 60947-6-2 IEC 60947-6-2 UL 60947-4-1, faz bariyerli CSA C22.2 No 60947-4-1, faz bariyerli |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 690 V 'e uygunIEC 60947-6-2 (kirlilik derecesi 3) 600 V 'e uygunUL 60947-4-1 600 V 'e uygunCSA C22.2 No 60947-4-1 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV 'e uygunIEC 60947-6-2 |
| Devrenin Güvenli Ayrılması | 400 V SELV kontrol veya yardımcı devreler arasında 'e uygunIEC 60947-1 ek N 400 V SELV kontrol veya yardımcı devre ve ana devre arasında 'e uygunIEC 60947-1 ek N |
| Sabitleme Modu | Klipsli (DIN rayı) Vidayla sabit (plaka) |
| Bağlantılar - Terminaller | Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 cable(s) 0,34…1,5 mm² esnek ile Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 cable(s) 0,75…1,5 mm² esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 cable(s) 0,75…1,5 mm² sert Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 cable(s) 0,34…1,5 mm² esnek ile Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 cable(s) 0,75…1,5 mm² esnek kablo uçsuz Kontrol devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 cable(s) 0,75…1,5 mm² sert Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 cable(s) 1…10 mm² sert Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 cable(s) 1…6 mm² esnek ile Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 1 cable(s) 2,5…10 mm² esnek kablo uçsuz Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 cable(s) 1…6 mm² esnek ile Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 cable(s) 1…6 mm² sert Güç devresi: vida kelepçesi terminalleri 2 cable(s) 1,5…6 mm² esnek kablo uçsuz |
| Sıkma Torku | Kontrol devresi: 0,8…1,2 N.m düz screwdriver 5 mm Kontrol devresi: 0,8…1,2 N.m Philips no 1 screwdriver 5 mm Güç devresi: 1,9…2,5 N.m düz screwdriver 6 mm Güç devresi: 1,9…2,5 N.m Philips No 2 screwdriver 6 mm Güç devresi: 1,9…2,5 N.m pozidriv No 2 screwdriver 6 mm |
| Genişlik | 45 mm |
| Yükseklik | 154 mm |
| Derinlik | 126 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,9 kg |
| Uyumluluk Kodu | LUB |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 'e uygunIEC 60947-1 (ön panel ve telle bağlanmış terminaller) IP20 'e uygunIEC 60947-1 (diğer yüzler) IP40 'e uygunIEC 60947-1 (ön panel dış bağlantı bölgesi) |
|---|---|
| Koruyucu Bakım | TH 'e uygunIEC 60068 |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -25…60 °C LUCM'li -25…70 °C LUCA, LUCB, LUCC, LUCD'li |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Yangına Dayanıklılık | 960 °C elektrik yüklü bileşenleri destekleyen parçalar 'e uygunIEC 60695-2-12 650 °C 'e uygunIEC 60695-2-12 |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| Darbe Dayanımı | 10 gn güç kutbu açık 'e uygunIEC 60068-2-27 15 gn güç kutbu kapalı 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Titreşim Direnci | 2 gn (f= 5…300 Hz) güç kutbu açık 'e uygunIEC 60068-2-27 4 gn (f= 5…300 Hz) güç kutbu kapalı 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Elektrostatik Deşarja Direnç | 8 kV seviye 3 açık havada 'e uygunIEC 61000-4-2 8 kV seviye 4 kontakta 'e uygunIEC 61000-4-2 |
| Yayılmayan Şok Dalgası | 1 kV seri mod 24...240 V AC 'e uygunIEC 60947-6-2 1 kV seri mod 48...220 V DC 'e uygunIEC 60947-6-2 2 kV ortak mod 24...240 V AC 'e uygunIEC 60947-6-2 2 kV ortak mod 48...220 V DC 'e uygunIEC 60947-6-2 |
| Hızlı Geçici Akımlara Direnç | 2 kV sinif 3 seri bağlantı 'e uygunIEC 61000-4-4 4 kV sinif 4 seri bağlantı hariç tüm devreler 'e uygunIEC 61000-4-4 |
| Yayılmalı Alanlara Direnç | 10 V/m 3 'e uygunIEC 61000-4-3 |
| Telsiz Elektrik Alanlara Bağışıklık | 10 V 'e uygunIEC 61000-4-6 |
| Mikro Kırılmalara Bağışıklık | 3 ms için kontrol devresi |
| Gelen Cihaz | 70 % / 500 ms 'e uygunIEC 61000-4-11 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,500 cm x 13,800 cm x 16,900 cm, 847,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 10 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 8,740 kg |
| Package 3 | P06, 160 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 147,840 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..