.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Serisi | TeSys Ultra |
| Ürün Adı | TeSys Ultra |
| Ürün Grubu | LUCA |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Standart kontrol ünitesi |
| Cihaz Uygulaması | Motor kontrolü Motor koruması |
| Ürüne Özel Uygulama | Motor yolvericiler için temel koruma gereksinimleri: aşırı yük ve kısa devre |
| Main Function Available | Toprak hata koruması Manuel sıfırlama Faz hatası ve faz dengesizliğine karşı koruma Aşırı yük ve kısa devreye karşı koruma |
| Ürün Uyumluluğu | Power base LUB32 Power base LUB38 Power base LUB320 Power base LUB380 Reversing contactor breaker LU2B32FU Reversing contactor breaker LU2B38FU |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 690 V AC |
| Ağ Frekansı | 40...60 Hz |
| Yük Tipi | Trifaze motor - soğutma: kendinden soğutmalı |
| Kullanım Kategorisi | AC-41 AC-44 AC-43 |
| Motor Gücü Kw | 7,5 kW -de 400...440 V AC 50/60 Hz 9 kW -de 500 V AC 50/60 Hz 15 kW -de 690 V AC 50/60 Hz |
| Rated Motor Current Adjustment Range | 4,5…18 A |
| Asiri Yük Açma Sinifi | Sınıf 10 - frekans limiti: 40…60 Hz - sıcaklık kompanzasyonu: -25…70 °C 'e uygunIEC 60947-6-2 Sınıf 10 - frekans limiti: 40…60 Hz - sıcaklık kompanzasyonu: -25…70 °C 'e uygunUL 508 |
| Açma Eşiği | 14,2 x Ir +/- %20 |
| Faz Arızası Hassasiyeti | Evet |
| [uc] Control Circuit Voltage | 110...240 V AC 110...220 V DC |
| Kontrol Devresi Gerilim Limitleri | 88...264 V için AC devre 110...240 V çalışma sırasında 88...242 V için DC devre 110...220 V çalışma sırasında 55 V için AC devre 110...240 V düşme 55 V için DC devre 110...220 V düşme |
|---|---|
| Tipik Akım Tüketimi | 280 mA -de 110...240 V AC Kapatırken I maksimum LUB32'li 280 mA -de 110...240 V AC Kapatırken I maksimum with LUB38 280 mA -de 110...220 V DC Kapatırken I maksimum LUB32'li 280 mA -de 110...220 V DC Kapatırken I maksimum with LUB38 25 mA -de 110...240 V AC I rms sızdırmaz LUB32'li 25 mA -de 110...240 V AC I rms sızdırmaz with LUB38 25 mA -de 110...220 V DC I rms sızdırmaz LUB32'li 25 mA -de 110...220 V DC I rms sızdırmaz with LUB38 |
| Isı Dağılımı | 3 W için kontrol devresi LUB32'li 3 W için kontrol devresi with LUB38 |
| Çalışma Süresi | 35 ms açma LUB32'li için kontrol devresi 35 ms açma with LUB38 için kontrol devresi 50 ms kapama LUB32'li için kontrol devresi 50 ms kapama with LUB38 için kontrol devresi |
| Standartlar | EN 60947-6-2 IEC 60947-6-2 UL 60947-4-1, faz bariyerli CSA C22.2 No 60947-4-1, faz bariyerli |
| Ürün Sertifikaları | CE UL CSA CCC EAC ASEFA ATEX Denizcilik |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 690 V 'e uygunIEC 60947-6-2 600 V 'e uygunUL 60947-4-1 600 V 'e uygunCSA C22.2 No 60947-4-1 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV 'e uygunIEC 60947-6-2 |
| Devrenin Güvenli Ayrılması | 400 V SELV kontrol veya yardımcı devreler arasında 'e uygunIEC 60947-1 400 V SELV kontrol veya yardımcı devre ve ana devre arasında 'e uygunIEC 60947-1 |
| Sabitleme Modu | Takılabilir (ön yüz) |
| Genişlik | 45 mm |
| Yükseklik | 66 mm |
| Derinlik | 60 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,135 kg |
| Uyumluluk Kodu | LUCA |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 ön panel ve telle bağlanmış terminaller 'e uygunIEC 60947-1 IP20 diğer yüzler 'e uygunIEC 60947-1 IP40 ön panel dış bağlantı bölgesi 'e uygunIEC 60947-1 |
|---|---|
| Koruyucu Bakım | TH 'e uygunIEC 60068 |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| Yangına Dayanıklılık | 960 °C elektrik yüklü bileşenleri destekleyen parçalar 'e uygunIEC 60695-2-12 650 °C 'e uygunIEC 60695-2-12 |
| Darbe Dayanımı | 10 gn güç kutbu açık 'e uygunIEC 60068-2-27 15 gn güç kutbu kapalı 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Titreşim Direnci | 2 gn 5…300 Hz güç kutbu açık 'e uygunIEC 60068-2-6 4 gn 5…300 Hz güç kutbu kapalı 'e uygunIEC 60068-2-6 |
| Elektrostatik Deşarja Direnç | 8 kV seviye 3 açık havada 'e uygunIEC 61000-4-2 8 kV seviye 4 kontakta 'e uygunIEC 61000-4-2 |
| Yayılmayan Şok Dalgası | 1 kV seri mod 'e uygunIEC 60947-6-2 2 kV ortak mod 'e uygunIEC 60947-6-2 |
| Yayılmalı Alanlara Direnç | 10 V/m 3 'e uygunIEC 61000-4-3 |
| Hızlı Geçici Akımlara Direnç | 2 kV sinif 3 seri bağlantı 'e uygunIEC 61000-4-4 4 kV sinif 4 seri bağlantı hariç tüm devreler 'e uygunIEC 61000-4-4 |
| Telsiz Elektrik Alanlara Bağışıklık | 10 V 'e uygunIEC 61000-4-6 |
| Mikro Kırılmalara Bağışıklık | 3 ms |
| Gelen Cihaz | 70 % / 500 ms 'e uygunIEC 61000-4-11 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,1 cm x 8 cm x 8,5 cm, 125 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 23 Adet, 15 cm x 30 cm x 40 cm, 3,2 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..