.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Serisi | TeSys Ultra |
| Ürün Adı | TeSys Ultra |
| Ürün Grubu | LUCL |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Manyetik kontrol ünitesi |
| Cihaz Uygulaması | Motor kontrolü Motor koruması |
| Ürüne Özel Uygulama | Hız kontrol cihazının veya yumuşak yolverici durdurma ünitesinin koruması |
| Main Function Available | Kısa devre koruması Manuel sıfırlama |
| Ürün Uyumluluğu | Power base LUB12 Power base LUB32 Power base LUB38 Power base LUB120 Power base LUB320 Power base LUB380 Reversing contactor breaker LU2B12ES Reversing contactor breaker LU2B32ES |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 690 V AC |
| Ağ Frekansı | 40...60 Hz |
| Yük Tipi | Trifaze motor - soğutma: kendinden soğutmalı |
| Kullanım Kategorisi | AC-41 AC-43 AC-44 |
| Motor Gücü Kw | 5,5 kW -de 400...440 V AC 50/60 Hz 5,5 kW -de 500 V AC 50/60 Hz 9 kW -de 690 V AC 50/60 Hz |
| Rated Motor Current Adjustment Range | 3…12 A |
| Açma Eşiği | 14,2 x Ir +/- %20 |
| [uc] Control Circuit Voltage | 48 V AC 48...72 V DC |
| Kontrol Devresi Gerilim Limitleri | 38,5...72 V için AC devre 48 V çalışma sırasında 38,5...93 V için DC devre 48...72 V çalışma sırasında 29 V için AC devre 48 V düşme 29 V için DC devre 48...72 V düşme |
|---|---|
| Tipik Akım Tüketimi | 280 mA -de 48 V AC Kapatırken I maksimum LUB12'li 280 mA -de 48 V AC Kapatırken I maksimum LUB32'li 280 mA -de 48 V AC Kapatırken I maksimum with LUB38 280 mA -de 48...72 V DC Kapatırken I maksimum LUB12'li 280 mA -de 48...72 V DC Kapatırken I maksimum LUB32'li 280 mA -de 48...72 V DC Kapatırken I maksimum with LUB38 35 mA -de 48 V AC I rms sızdırmaz LUB12'li 45 mA -de 48 V AC I rms sızdırmaz LUB32'li 45 mA -de 48 V AC I rms sızdırmaz with LUB38 35 mA -de 48...72 V DC I rms sızdırmaz LUB12'li 45 mA -de 48...72 V DC I rms sızdırmaz LUB32'li 45 mA -de 48...72 V DC I rms sızdırmaz with LUB38 |
| Isı Dağılımı | 2 W için kontrol devresi LUB12'li 3 W için kontrol devresi LUB32'li 3 W için kontrol devresi with LUB38 |
| Çalışma Süresi | 35 ms açma LUB12'li için kontrol devresi 35 ms açma LUB32'li için kontrol devresi 35 ms açma with LUB38 için kontrol devresi 60 ms kapama LUB12'li için kontrol devresi 60 ms kapama LUB32'li için kontrol devresi 60 ms kapama with LUB38 için kontrol devresi |
| Standartlar | EN 60947-6-2 IEC 60947-6-2 UL 60947-4-1, faz bariyerli CSA C22.2 No 60947-4-1, faz bariyerli |
| Ürün Sertifikaları | CE EAC ATEX |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 690 V 'e uygunIEC 60947-6-2 600 V 'e uygunUL 60947-4-1 600 V 'e uygunCSA C22.2 No 60947-4-1 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV 'e uygunIEC 60947-6-2 |
| Devrenin Güvenli Ayrılması | 400 V SELV kontrol veya yardımcı devreler arasında 'e uygunIEC 60947-1 400 V SELV kontrol veya yardımcı devre ve ana devre arasında 'e uygunIEC 60947-1 |
| Sabitleme Modu | Takılabilir (ön yüz) |
| Genişlik | 45 mm |
| Yükseklik | 66 mm |
| Derinlik | 60 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,135 kg |
| Uyumluluk Kodu | LUCL |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 ön panel ve telle bağlanmış terminaller 'e uygunIEC 60947-1 IP20 diğer yüzler 'e uygunIEC 60947-1 IP40 ön panel dış bağlantı bölgesi 'e uygunIEC 60947-1 |
|---|---|
| Koruyucu Bakım | TH 'e uygunIEC 60068 |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…85 °C |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| Yangına Dayanıklılık | 960 °C elektrik yüklü bileşenleri destekleyen parçalar 'e uygunIEC 60695-2-12 650 °C 'e uygunIEC 60695-2-12 |
| Darbe Dayanımı | 10 gn güç kutbu açık 'e uygunIEC 60068-2-27 15 gn güç kutbu kapalı 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Titreşim Direnci | 2 gn 5…300 Hz güç kutbu açık 'e uygunIEC 60068-2-6 4 gn 5…300 Hz güç kutbu kapalı 'e uygunIEC 60068-2-6 |
| Elektrostatik Deşarja Direnç | 8 kV seviye 3 açık havada 'e uygunIEC 61000-4-2 8 kV seviye 4 kontakta 'e uygunIEC 61000-4-2 |
| Yayılmayan Şok Dalgası | 1 kV seri mod 'e uygunIEC 60947-6-2 2 kV ortak mod 'e uygunIEC 60947-6-2 |
| Yayılmalı Alanlara Direnç | 10 V/m 3 'e uygunIEC 61000-4-3 |
| Hızlı Geçici Akımlara Direnç | 2 kV sinif 3 seri bağlantı 'e uygunIEC 61000-4-4 4 kV sinif 4 seri bağlantı hariç tüm devreler 'e uygunIEC 61000-4-4 |
| Telsiz Elektrik Alanlara Bağışıklık | 10 V 'e uygunIEC 61000-4-6 |
| Mikro Kırılmalara Bağışıklık | 3 ms |
| Gelen Cihaz | 70 % / 500 ms 'e uygunIEC 61000-4-11 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,2 cm x 8,0 cm x 10,0 cm, 130,0 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 23 Adet, 15,0 cm x 30,0 cm x 40,0 cm, 3,372 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..