.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | ComPacT NSX100...250 yeni nesil ComPact NSX100...250 |
|---|---|
| Ürün Grubu | VigiPacT |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Vigi eklentisi |
| Cihaz Uygulaması | Kablo bağlantısı |
| Seri Uyumluluğu | ComPacT ComPacT NSX250 devre kesici Compact ComPact NSX250 devre kesici |
| Kutup Tanımı | 4P |
| [in] Nominal Akım | 250 A |
| Toprak Kaçağı Koruma Sınıfı | Sınıf A Sınıf AC |
| Rezidüel Toprak Kaçağı Duyarlılık Ayar Tipi | Ayarlanabilir |
| Toprak Kaçağı Hassasiyeti | 0,03 A için sınıf A 0,1 A için sınıf A 0,3 A için sınıf A 0,5 A için sınıf A 1 A için sınıf A 3 A için sınıf A 10 A için sınıf AC 30 A için sınıf AC |
| Rezidüel Toprak Kaçağı Gecikme Ayar Tipi | Ayarlanabilir |
| [δt] Rezidüel Toprak Kaçağı Gecikme Ayarı | 0 ms 60 ms 150 ms 300 ms 500 ms 800 ms 1,2 s 4 s |
| Şebeke Tipi | AC |
|---|---|
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 200...440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| Toprak Kaçağı Koruması | Var |
| Maksimum Kesme Süresi | 800 ms |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | IV |
| Elektrikli Şok Koruma Sınıfı | Sınıf II |
|---|---|
| Standartlar | IEC 60947-2 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 13,500 cm x 14,200 cm x 17,200 cm, 1,291 kg |
|---|---|
| Package 2 | S04, 12 Adet, 30,000 cm x 40,000 cm x 60,000 cm, 16,100 kg |
| Package 3 | P12, 48 Adet, 42,000 cm x 80,000 cm x 120,000 cm, 76,016 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..