.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | EasyPact |
|---|---|
| Ürün Serisi | Easypact CVS400...630 |
| Ürün Adı | EasyPact CVS |
| Ürün Grubu | CVS630F |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Devre kesici |
| Cihaz Uygulaması | Dağıtım |
| Kutup Tanımı | 4P |
| Korumalı Kutup Açıklaması | 3d |
| Toprak Kaçağı Koruması (Vigi Add On) | Yok |
| [in] Nominal Akım | 630 A -de 40 °C |
| Şebeke Tipi | AC |
| Kullanım Kategorisi | Kategori A |
| [icu] Kesme Kapasitesi | 40 kA Icu -de 220/240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 36 kA Icu -de 380/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 30 kA Icu -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| Açma Birimi Adı | TM-D |
| Açma Birimi Teknolojisi | Termik Manyetik |
| Açma Birimi Derecesi | 630 A -de 40 °C |
| Koruma Türü | Kısa devre koruması (manyetik) Aşırı yük koruma (termik) |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 8 kV conforming to EN/IEC 60947-2 |
|---|---|
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
| Derece Kodu | F |
| [ics] Nominal Hizmet Kesme Kapasitesi | 40 kA -de 220/240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 36 kA -de 380/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 23 kA -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| Nötr Konum | Sol |
| Mekanik Dayanıklılık | 15000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 4000 cycles 415 V In 'e uygunIEC 60947-2 |
| Kontrol Tipi | Geçiş |
| Termik Koruma Ayar Aralığı | 441…630 A |
| Nötr Koruma Ayarı | Korumasız (3d) |
| Uzun Süreli Açma Ayar Tipi Lr | Ayarlanabilir |
| Uzun Süreli Açma Ayar Aralığı | 0,7...1 x In |
| Uzun Süreli Gecikme Ayarı Tipi | Sabit |
| Anlık Açma Ayar Tipi Li | Ayarlanabilir |
| Anlık Açma Ayar Aralığı | 5...10 x In |
| Kontak Konum Göstergesi | Evet |
| Montaj Desteği | Arka plaka |
| Montaj Tipi | Sabit |
| Üst Bağlantı | Ön |
| Aşağı Bağlantı | Ön |
| Bağlantılar - Terminaller | Vidalı bağlantı |
| Bağlantı Aralığı | 45 mm |
| Uyumluluk Kodu | CVS630 |
| Genişlik | 185 mm |
| Derinlik | 110 mm |
| Yükseklik | 255 mm |
| Ürün Ağırlığı | 7,1 kg |
| Standartlar | IEC 60947-2 EN 60947-2 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | IEC |
| Elektrikli Şok Koruma Sınıfı | Sınıf II |
| Kirletme Derecesi | 3 'e uygunIEC 60664-1 |
| Ip Koruma Derecesi | IP40 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -50…85 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 15,000 cm x 20,000 cm x 29,000 cm, 7,251 kg |
|---|---|
| Package 2 | S03, 2 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 14,922 kg |
| Package 3 | P12, 16 Adet, 45,000 cm x 80,000 cm x 120,000 cm, 131,376 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..