.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | EasyPact |
|---|---|
| Ürün Serisi | Easypact CVS400...630 |
| Ürün Adı | EasyPact CVS |
| Ürün Grubu | CVS630N |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Devre kesici |
| Cihaz Uygulaması | Dağıtım |
| Kutup Tanımı | 3P |
| Korumalı Kutup Açıklaması | 3d |
| Toprak Kaçağı Koruması (Vigi Add On) | Yok |
| [in] Nominal Akım | 630 A -de 40 °C |
| Şebeke Tipi | AC |
| Kullanım Kategorisi | Kategori A |
| [icu] Kesme Kapasitesi | 70 kA Icu -de 220/240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 50 kA Icu -de 380/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 42 kA Icu -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| Açma Birimi Adı | ETS 2.3 |
| Açma Birimi Teknolojisi | Elektronik |
| Açma Birimi Derecesi | 630 A -de 40 °C |
| Koruma Türü | Anlık kısa devre koruması Aşırı yük koruma (uzun süreli) Kısa süreli kısa devre koruması |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 8 kV conforming to EN/IEC 60947-2 |
|---|---|
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
| Derece Kodu | N |
| [ics] Nominal Hizmet Kesme Kapasitesi | 70 kA -de 220/240 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 50 kA -de 380/415 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 32 kA -de 440 V AC 50/60 Hz 'e uygunIEC 60947-2 |
| Mekanik Dayanıklılık | 15000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 4000 cycles 415 V In 'e uygunIEC 60947-2 |
| Açma Birimi Koruma Fonksiyonları | LSoI |
| Kontrol Tipi | Geçiş |
| Uzun Süreli Açma Ayar Tipi Lr | Ayarlanabilir 9 ayar |
| Uzun Süreli Açma Ayar Aralığı | 250...630 A |
| Uzun Süreli Gecikme Ayarı Tipi | Sabit |
| [tr] Uzun Süreli Gecikme Ayari | 5,5 s -de 7,2 x Ir 8 s -de 6 x Ir 200 s -de 1,5 x Ir |
| Termik Bellek | Evet |
| Kısa Süreli Açma Ayarı Tipi Isd | Ayarlanabilir 9 ayar |
| [isd] Kısa Süreli Açma Ayarı Aralığı | 1.5...10 x Ir |
| Kısa Süreli Gecikme Ayarı Tipi | Sabit |
| Anlık Açma Ayar Tipi Li | Sabit |
| Anlık Açma Ayar Aralığı | 11 x In |
| Kontak Konum Göstergesi | Evet |
| Montaj Desteği | Arka plaka |
| Montaj Tipi | Sabit |
| Üst Bağlantı | Ön |
| Aşağı Bağlantı | Ön |
| Bağlantılar - Terminaller | Vidalı bağlantı |
| Bağlantı Aralığı | 45 mm |
| Uyumluluk Kodu | CVS630 |
| Genişlik | 140 mm |
| Derinlik | 110 mm |
| Yükseklik | 255 mm |
| Ürün Ağırlığı | 5,2 kg |
| Standartlar | EN 60947-2 IEC 60947-2 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | GOST IEC |
| Elektrikli Şok Koruma Sınıfı | Sınıf II |
| Kirletme Derecesi | 3 'e uygunIEC 60664-1 |
| Ip Koruma Derecesi | IP40 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -50…85 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 15,207 cm x 15,632 cm x 29,21 cm, 5,568 kg |
|---|---|
| Package 2 | CAR, 3 Adet, 22,7 cm x 37,8 cm x 49,3 cm, 18,5 kg |
| Package 3 | PAL, 48 Adet, 90,0 cm x 80,0 cm x 120,0 cm, 282840,0 g |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..