.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Masterpact |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Ethernet arayüz modülü |
| Kullanım Koşulu | Özel aksesuarlı |
| Cihaz Uygulaması | Haberleşme |
| Cihaz Montajı | Gömülü |
| Haberleşme Ağ Geçidi | Ethernet TCP/IP'den Modbus'a |
|---|---|
| Haberleşme Ağ Tipi | ULP, CANopen üzerinde USB Ethernet, Ethernet TCP/IP10/100 Mbps üzerinde RJ45 |
| Circuit Breaker Mounting Mode | Çekmeceli |
| Montaj Desteği | DIN rayı |
| Cihazda Lokalizasyon | Şasi |
| Maksimum Besleme Akımı | 3 A |
| Güç Tüketimi | 72 W |
| Ürün Sertifikaları | CE EAC FCC |
| Standartlar | IEC 60950 IACS E10 IEC 60947-6-2 |
| Yükseklik | 51 mm |
| Genişlik | 51 mm |
| Derinlik | 52,5 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,075 kg |
| Web Sunucusu | Yerleşik |
| Sağlanan Ekipman | 1 instruction sheet |
| Teklif Tipi | Yedek parça |
| Ip Koruma Derecesi | IP30 |
|---|---|
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -20…70 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 3,5 cm x 6,0 cm x 8,2 cm, 312,0 g |
|---|---|
| Package 2 | S04, 9 Adet, 30,0 cm x 40,0 cm x 60,0 cm, 2,927 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..