.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | PowerLogic |
|---|---|
| Ürün Grubu | DR |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Harmonik reaktör |
| Şebeke Frekansı | 50 Hz |
| Reaktif Güç Değeri | 50 kvar için 400 V AC 50 Hz |
| Ag Gerilimi | 400 V AC 50 Hz |
| Ayar Sırası | 4,2 - 210 Hz - % 5,7 - 50 Hz |
| Power Losses (Max) | 320 W |
|---|---|
| Endüktans Değeri | 0,614 mH |
| Endüktans Toleransı | - % 5 ila % 5 faz başına |
| Temel Akım Değeri | 72,2 A |
| Rms Current Rating | 88 A |
| Elektrik Yalıtım Sınıfı | Sınıf H |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 1,1 kV |
| Dielektrik Test Gerilimi | 4 kV 50 Hz 1 dakika |
| [imp] Maksimum Kalıcı Akım | 1,3 x I1 |
| Harmonik Akım Spektrumu | 2,9 % x I3 67,8 % x I5 18,6 % x I7 6,2 % x I11 |
| Dinamik Dayanım Akımı | 2,2 x Isc |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 2 A -de 250 V AC 50 Hz |
| Kurulumun Tipi | Iç mekan kurulumu |
| Soğutmanın Tipi | Zorlamalı konveksiyon |
| Bağlantılar - Terminaller | Tampon terminali |
| Sabitleme Merkezi | 200 x 125 mm |
| Yükseklik | 270 mm |
| Genişlik | 260 mm |
| Derinlik | 200 mm |
| Ürün Ağırlığı | 24 kg |
| Standartlar | IEC 60068 |
|---|---|
| Ip Koruma Derecesi | IP00 |
| Çalışma Yüksekliği | <= 2000 m |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | 0…55 °C -de 1000...2000 m |
| Çalışma Için Ortalama Ortam Hava Sıcaklığı | 50 °C -de 1000...2000 m (ortalama 24 saatin üzerinde) 35 °C -de > 1000...2000 m (ortalama 1 yılın üzerinde) |
| Iklimsel Dayanım | Bağıl nem: 20...80 % Tuz buharı (400 V/50 Hz) : 250 saat |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 48,000 cm x 40,000 cm x 60,000 cm, 31,000 kg |
|---|---|
| Package 2 | P06, 2 Adet, 70,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 69,000 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..