.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | PowerLogic |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Akım transformatörü |
| Ürün Adı | CT |
| Ikincil Akım | 5 A |
| Doğruluk Sınıfı | Sınıf 3 -de 1 VA |
| [in] Nominal Akım | 40 A |
| Akım Transformatörü Tipi | Kablo için tropik Solid core |
|---|---|
| Akım Transformatörü Oranı | 40/5 |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 2,4 kA |
| Dinamik Dayanım Akımı | 2,5 Ith |
| Maksimum Besleme Akımı | 5 |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | < 720 V AC 50/60 Hz |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 3 kV 50 Hz 1 dakika için |
| Montaj Tipi | Vidalarla Takılabilir |
| Montaj Desteği | Montaj plakası DIN rayı |
| Genişlik | Dış: 44 mm |
| Yükseklik | Dış: 65 mm |
| Derinlik | Frame : 30 mm Toplam : 37 mm |
| Çap | 21 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,19 kg |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 3 kV |
| Elektrik Yalıtım Sınıfı | Sınıf B |
| Kablo Dış Çapı | 21 mm |
| Sızdırmazlık | Ile |
| Standartlar | VDE 0414 IEC 61869-2 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | CE |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
| Bağıl Nem | 0…95 % |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…60 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,600 cm x 5,600 cm x 8,600 cm, 187,400 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 50 Adet, 15,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 9,670 kg |
| Package 3 | P12, 400 Adet, 29,000 cm x 80,000 cm x 120,000 cm, 88,960 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..