.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | PowerLogic |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Akım transformatörü |
| Ürün Adı | CT |
| Ikincil Akım | 5 A |
| Doğruluk Sınıfı | Sınıf 0.5 -de 10 VA |
| [in] Nominal Akım | 2000 A |
| Akım Transformatörü Tipi | Bara için standart Bölünmüş çekirdek |
|---|---|
| Akım Transformatörü Oranı | 2000/5 |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 2000 A |
| Maksimum Besleme Akımı | 10 |
| Izin Verilebilir Akım | 60000 A süresince 1 s |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | < 720 V 50 Hz |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 3 kV 50 Hz 1 dakika için |
| Montaj Tipi | Vidalarla |
| Montaj Desteği | DIN rayı Yüzeye vidalarla sabitlenmiştir |
| Genişlik | Dış: 195 mm Dahili: 85 mm |
| Yükseklik | Dış: 243 mm Dahili: 165 mm |
| Derinlik | 79 mm |
| Elektrik Yalıtım Sınıfı | E sınıfı |
| Çubuk Açıklığı | 85 x 165 |
| Standartlar | VDE 0414 DIN 42600-2 DIN EN 61869-1 DIN EN 61869-2 |
|---|---|
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -5…40 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -25…70 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 8,5 cm x 19,5 cm x 25,0 cm, 3,746 kg |
|---|---|
| Package 2 | S03, 4 Adet, 30,0 cm x 30,0 cm x 40,0 cm, 15,466 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..