.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | PowerLogic |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Akım transformatörü |
| Ürün Adı | CT |
| Ikincil Akım | 5 A |
| Doğruluk Sınıfı | Sınıf 0.5 -de 4 VA Sınıf 1 -de 7 VA |
| [in] Nominal Akım | 200 A |
| Akım Transformatörü Tipi | Busbar ve kablo için tropik Solid core |
|---|---|
| Akım Transformatörü Oranı | 200/5 |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 12 kA |
| Dinamik Dayanım Akımı | 2,5 Ith |
| Maksimum Besleme Akımı | 5 |
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | < 720 V AC 50/60 Hz |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 3 kV 50 Hz 1 dakika için |
| Montaj Tipi | Takılabilir Vidalarla Yalıtımlı kilitleme vidası |
| Montaj Desteği | DIN rayı Busbar Montaj plakası |
| Genişlik | Dış: 56 mm |
| Yükseklik | Dış: 80 mm |
| Derinlik | Frame : 43 mm Toplam : 63 mm |
| Çap | 27 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,318 kg |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 3 kV |
| Elektrik Yalıtım Sınıfı | Sınıf B |
| Kablo Dış Çapı | 27 mm |
| Çubuk Açıklığı | 32,5 x 10,5 25,5 x 15,5 |
| Sızdırmazlık | Yok |
| Standartlar | IEC 61869-2 VDE 0414 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | EAC CE |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
| Bağıl Nem | 0…95 % |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…60 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 7,000 cm x 7,000 cm x 9,000 cm, 322,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 35 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 11,666 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..