.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Resi9 |
|---|---|
| Ürün Adı | Resi9 MP |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Muhafaza |
| Muhafaza Tipi | Modüler muhafaza |
| Nb Of 18 Mm Modules Per Row | 8 |
| Nb Of Horizontal Rows | 1 |
| Type Of Door | Düz |
| Genişlik | Duvar: 198 mm Dış: 222 mm |
| Yükseklik | Duvar: 228 mm Dış: 252 mm |
| Derinlik | Dış : 18 mm Duvar : 80 mm Toplam : 98 mm |
| Muhafaza Montajı | Sıva altı |
|---|---|
| 9 Mm Vida Adımı | 16 |
| Toplam 18 Mm'lik Modül Sayısı | 8 |
| [in] Nominal Akım | 63 A |
| Rayın Tipi | 35 mm asimetrik ray |
| Montaj Plakası Açıklaması | Montaj plakası olmadan |
| Kablo Girişi | Önceden kesilmiş delikler |
| Terminal Bloğu Fonksiyonu | Olmadan |
| Muhafaza Malzemesi | Geri parça: teknoplastik Kapı: teknoplastik Ön yüz: teknoplastik |
| Iç Derinlik | 76 mm |
| Renk | Kapı: beyaz (RAL 9003) Ön yüz: beyaz (RAL 9003) |
| Pazar Segmenti | Konut |
| Standartlar | IEC 60670-1 IEC 60670-24 |
|---|---|
| Kalite Etiketleri | IMQ |
| Yangına Dayanıklılık | Kapı: 650 °C Geri parça: 650 °C Ön yüz: 650 °C |
| Ip Koruma Derecesi | IP40 |
| Ik Koruma Derecesi | IK07 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…60 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 9,7 cm x 22,2 cm x 25,2 cm, 540,0 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 10 Adet, 52,0 cm x 30,0 cm x 40,0 cm, 5,5 kg |
| Package 3 | P12, 80 Adet, 60,0 cm x 80,0 cm x 120,0 cm, 56,0 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..