.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Mureva |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Serbest fiş |
| Ürün Grubu | Mureva fişi |
| Fiş, Soket Kategorisi | Düşük gerilim |
| Kutup Tanımı | 2P + E |
| Şebeke Tipi | AC |
| Çıkış Standardı | Endüstriyel |
| Fiş, Soket, Kontrol Istasyonu Biçimi | Düz |
|---|---|
| [in] Nominal Akım | 32 A |
| Nominal Işletme Gerilimi (Ue) | 200...250 V |
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
| Toprak Pabucu Saat Yönü Konumu | 6 saat |
| Fiş, Soket Malzemesi | Muhafaza: kendiliğinden sönen mühendislik polimeri |
| Kontak Malzemesi | Bilezikler: pirinç |
| Bağlantılar - Terminaller | Tutucu vidalar |
| Kablo Kesiti | 2,5…10 mm² |
| Kablo Dış Çapı | 11,5…21 mm |
| Kablo Girişi | Kablo makarası Kablo rakoru |
| Diş Tipi | Sayfa 21 |
| Ürün Ağırlığı | 0,2 kg |
| Yükseklik | 152 mm |
| Genişlik | 76 mm |
| Derinlik | 76 mm |
| Renk | Gri (RAL 7035) |
| Gerilim Rengi | Mavi |
| Standartlar | IEC 60309-2 IEC 60309-1 |
|---|---|
| Ip Koruma Derecesi | IP44 conforming to IEC 60529 |
| Ik Koruma Derecesi | IK08 conforming to EN 62262 |
| Yangına Dayanıklılık | 850 °C 'e uygunIEC 60695-2-11 |
| Bağıl Nem | 50 % -de 40 °C 70 % -de 30 °C 90 % -de 20 °C |
| Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | 35 °C 86400 s ) -25…40 °C |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,500 cm x 6,200 cm x 16,000 cm, 204,400 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 10 Adet, 12,000 cm x 26,100 cm x 26,700 cm, 2,154 kg |
| Package 3 | S03, 30 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 7,100 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..