.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Mureva |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Sistem adaptörü |
| Kutup Tanımı | 2P + E |
| Çıkış Standardı | Alman |
| [in] Nominal Akım | 16 A |
|---|---|
| Soket Sayısı | 1 |
| Fiş, Soket Malzemesi | Muhafaza: kendiliğinden sönen polimer |
| Kontak Malzemesi | Pimler: nikel kaplı pirinç |
| Ürün Ağırlığı | 0,16 kg |
| Gerilim Rengi | Mavi |
| Standartlar | EN 50250 IEC 60309-1 IEC 60309-2 |
|---|---|
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Ik Koruma Derecesi | IK08 conforming to EN 62262 |
| Yangına Dayanıklılık | 850 °C 'e uygunIEC 60695-2-11 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,600 cm x 5,800 cm x 11,500 cm, 160,000 g |
|---|---|
| Package 2 | BB1, 10 Adet, 9,200 cm x 26,800 cm x 27,000 cm, 1,738 kg |
| Package 3 | S03, 40 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 7,439 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..