.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Adı | TeSys adası |
| Ürün Grubu | TPRBC |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Hat birleştirici |
| Haberleşme Port Protokolü | Ethernet/IP Modbus TCP |
| Cihaz Sunumu | Bir yolverici grubu ile bir otomasyon kontrolörü arasındaki bağlantı noktası 20 modüle kadar tüm adanın yönetimi |
| Kullanılabilir Işlev | Ada programlama için SoMove/MachineExpert ile tam entegrasyon Adanın tamamı için tek bir 24V DC güç kaynağı Bir otomasyon kontrolörü ile iletişim için iki fieldbus bağlantı noktası Bakım için yerleşik bir web sunucusuna sahip bir hizmet bağlantı noktası |
| Ürün Uyumluluğu | TPRST motor yolverici TPRSS SIL motor yol verici TPRPM Güç modülü TPRSM SIL arayüzü modülü TPRVM Voltaj arayüzü modülü (VIM) TPRAN Analog GÇ modülü TPRDG Dijital GÇ modülü |
| Entegre Bağlantı Tipi | 2 RJ45, konnektör Dişi protokolü için Ethernet IP/Modbus TCP 10/100BASE-T, fieldbus port 1 RJ45, konnektör Dişi protokolü için Ethernet TCP/IP, hizmet portu 1 micro SD card port |
| Değiştirme Modu | Yarım duplex, tam duplex, otomatik anlaşma Ethernet |
| Haberleşme Hizmeti | Ethernet/IP adaptörü Modbus TCP sunucusu DHCP istemcisi BOOTP istemcisi SNMP client SNTP istemcisi Otomatik MDI/MDX fonksiyonu |
| Yerel Sinyalleme | 1 LED yeşil/sarıile PWR isaret için güç besleme durumu 1 LED yeşil/kırmızıile MS isaret için modül durumu 1 LED yeşil/kırmızıile NS isaret için network status 1 LED yeşil/kırmızıile BS isaret için internal bus status 1 LED yeşil/kırmızıile SD isaret için SD kart erişimi (SD) |
| [us] Nominal Besleme Gerilimi | 24 V DC |
| Besleme Gerilimi Limitleri | 20,4…28,8 V DC |
| Nominal Akım | 0,125 maksimum |
| Koruma Tipi | Harici sigorta, 3 A fast sigorta için güç besleme Ters polarite koruması için güç besleme |
| W Cinsinden Güç Dağılımı | 7 W maksimum |
| Siber Güvenlik | Aşil sertifikalı |
|---|---|
| Standartlar | EN/IEC 60947-4-1 CSA C22.2 No 61010-2-201 UL 61010-2-201 EN/IEC 61010-2-201 |
| Ürün Sertifikaları | UL CSA EAC Achilles: seviye 2 |
| Montaj Modu | Yatay ve dikey (35 mm simetrik ray) |
| Bağlantılar - Terminaller | Güç besleme: çıkarılabilir yaylı terminal bloğu 2 kablo(lar) 2,5 mm² (AWG 14)Sert veya esnek |
| Genişlik | 50 mm |
| Yükseklik | 118 mm |
| Derinlik | 114 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,204 kg |
| Depolama Için Ortam Hava Sıcaklığı | -25…70 °C |
|---|---|
| Çalışma Için Ortam Hava Sıcaklığı | -10…60 °C |
| Bağıl Nem | 5…95 % |
| Çalışma Yüksekliği | 0...2000 m değer kaybı olmadan |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 |
| Kirletme Derecesi | 2 |
| Koruyucu Bakım | TC |
| Yangına Dayanıklılık | 960 °C 'e uygunUL 94 |
| Darbe Dayanımı | 15 gn (süre = 11 ms) 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Titreşim Direnci | 1,5 mm tepeden tepeye (f= 3…13 Hz) 'e uygunIEC 60068-2-6 1 gn (f= 13…200 Hz) 'e uygunIEC 60068-2-6 |
| Elektromanyetik Uyumluluk | Elektrostatik deşarj, seviye 3, 8 kV hava, 6 kV kontak, conforming to EN/IEC 61000-4-2 Yayılmalı RF alanları, seviye 3, 10 V/m, conforming to EN/IEC 61000-4-3 Haberleşme: hızlı geçici bağışıklık testi, seviye 3, 1 kV, conforming to EN/IEC 61000-4-4 Güç besleme: hızlı geçici bağışıklık testi, seviye 3, 2 kV, conforming to EN/IEC 61000-4-4 Haberleşme: kesinti bağışıklık testi (ortak mod), seviye 3, 1 kV, conforming to EN/IEC 61000-4-5 Güç besleme: kesinti bağışıklık testi (ortak mod), seviye 3, 2 kV, conforming to EN/IEC 61000-4-5 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 6,500 cm x 13,500 cm x 15,500 cm, 288,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 16 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 5,230 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..