.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Grubu | VZ |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Ek nötr blok |
| Performans Düzeyi | Yüksek performans |
| Kutup Tanımı | 1N |
| Kontak Tipi Ve Düzenleme | 1 NA |
| Kontak İşlemi | Erken kapama, geç kesme |
| Ürün Uyumluluğu | V5 V6 |
| Seri Uyumluluğu | TeSys TeSys VARIO bağlantı kesici |
| Şebeke Tipi | AC DC |
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
| Montaj Konumu | Sol Sağ |
|---|---|
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 690 V AC 50/60 Hz |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 175 A |
| Mekanik Dayanıklılık | 30000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 30000 cycles DC-1...5 30000 cycles AC-21 |
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminalleri kablo 70 mm² - kablo sertligi: esnek - Kablo uçlu Vida kelepçesi terminalleri kablo 95 mm² - kablo sertligi: katı |
| Sıkma Torku | 22,6 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri |
| Yükseklik | 125 mm |
| Genişlik | 30 mm |
| Derinlik | 63 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,25 kg |
| Standartlar | IEC 60947-3 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | UL CSA GL UKCA |
| Koruyucu Bakım | TC |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Mekanik Dayanıklılık | Titreşimler 10...150 Hz (1 gn) 'e uygunIEC 60068-2-6 Şoklar 11 ms (15 gn) 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -20…50 °C |
| Yangına Dayanıklılık | 960 °C 'e uygunIEC 60695-2-1 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 7,500 cm x 7,000 cm x 12,000 cm, 256,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 30 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 8,190 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..