.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Grubu | VZ |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Ek topraklama bloğu |
| Performans Düzeyi | Yüksek performans |
| Kontak Tipi Ve Düzenleme | Yok |
| Ürün Uyumluluğu | V0 V02 V2 V01 V1 |
| Şebeke Tipi | AC DC |
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
| Montaj Konumu | Sol Sağ |
|---|---|
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 690 V AC 50/60 Hz |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 40 A |
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminalleri |
| Yükseklik | 74 mm |
| Genişlik | 16 mm |
| Derinlik | 35 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,05 kg |
| Standartlar | IEC 60947-3 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | UL GL CSA UKCA |
| Koruyucu Bakım | TC |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Mekanik Dayanıklılık | Titreşimler 10...150 Hz (5 gn) 'e uygunIEC 60068-2-6 Şoklar 11 ms (15 gn) 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -20…50 °C |
| Yangına Dayanıklılık | 960 °C 'e uygunIEC 60695-2-1 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 5,5 cm x 3,7 cm x 9,0 cm, 44,0 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 69 Adet, 15,0 cm x 30,0 cm x 40,0 cm, 3,376 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..