.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Grubu | VZ |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Şaft uzatma |
| Aksesuar / Ayrı Parça Kategorisi | Kilitleme aksesuarı |
| Ürün Uyumluluğu | V02...V2 |
| Set Başına Miktar | 1'li set |
| Mekanik Kilitleme | Kapı kilitleme fonksiyonu |
|---|---|
| Arka/Kapı Mesafesi | 300…330 mm |
| Uzunluk | 300 mm |
| Cross-Section Height | 6 mm |
| Cross-Section Width | 6 mm |
| Ürün Ağırlığı | 75 g |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 4,000 cm x 8,000 cm x 23,500 cm, 89,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 60 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 5,833 kg |
| Package 3 | P06, 480 Adet, 75,000 cm x 60,000 cm x 80,000 cm, 55,964 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..