.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Grubu | VZN |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Yardımcı kontak bloğu |
| Performans Düzeyi | Standart |
| Kontak Tipi Ve Düzenleme | 1 NA |
| Kontak Işlemi | Geç kapatma |
| Ürün Uyumluluğu | VN20 VN12 |
| Şebeke Tipi | AC DC |
| Şebeke Frekansı | 50/60 Hz |
| Montaj Konumu | Sol Sağ |
| Seri Uyumluluğu | TeSys TeSys VARIO VCFN bağlantı kesici |
|---|---|
| [ue] Nominal Çalışma Voltajı | 690 V AC 50/60 Hz |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV |
| [ith] Klasik Açık Hava Termik Akımı | 6 A |
| [ithe] Klasik Muhafazalı Termik Akım | 4 A |
| Mekanik Dayanıklılık | 50000 cycles |
| Elektrik Dayanıklılığı | 30000 cycles DC-11 50000 cycles AC-21 |
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo 0,75…1,5 mm² - kablo sertligi: esnek - Kablo uçlu Vida kelepçesi terminalleri 2 kablo 1…2,5 mm² - kablo sertligi: katı |
| Sıkma Torku | 0,7 N.m - üzerinde vida kelepçesi terminalleri |
| Yükseklik | 45,5 mm |
| Genişlik | 12 mm |
| Derinlik | 39 mm |
| Ürün Ağırlığı | 0,02 kg |
| Standartlar | IEC 60947-5 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | GL CSA UL |
| Koruyucu Bakım | TC |
| Ip Koruma Derecesi | IP20 conforming to IEC 60529 |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -20…50 °C |
| Yangına Dayanıklılık | 960 °C 'e uygunIEC 60695-2-1 |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 2,000 cm x 8,000 cm x 10,000 cm, 23,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S01, 60 Adet, 15,000 cm x 15,000 cm x 40,000 cm, 1,537 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..