.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | TeSys |
|---|---|
| Ürün Grubu | VZ |
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Şaft uzatma |
| Aksesuar / Ayrı Parça Kategorisi | Kilitleme aksesuarı |
| Ürün Uyumluluğu | VN12 V02...V2 VN20 |
| Set Başına Miktar | 1'li set |
| Mekanik Kilitleme | Kapı kilitleme fonksiyonu |
|---|---|
| Arka/Kapı Mesafesi | 300…330 mm |
| Uzunluk | 300 mm |
| Cross-Section Height | 6 mm |
| Cross-Section Width | 6 mm |
| Ürün Ağırlığı | 100 g |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 2,2 cm x 10,0 cm x 25,0 cm, 99,0 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 60 Adet, 15,0 cm x 30,0 cm x 40,0 cm, 6,281 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..