.png)
Tükendi
Gelince Haber VerYardımcı Kontak Enlemesine 1CO Vida Tipi Klemens 3rv2 Devre Kesici İ̇çin
| Ürün Marka Adı | SIRIUS |
|---|---|
| Ürün Kategorisi | Yardımcı kontak |
| Ürün Tanımı | Yardιmcι şalter |
| Ürün Modeli | Enine duran yardımcı şalter |
| Ürün Tipi Tanımı | 3RV29 |
| Uygunluk Belgesi | CE / UL / CSA / CCC |
|---|---|
| Devre Kesici Ebadı | S00, S0, S2, S3 |
| Gösterge Modeli Led | Hayir |
| İ̇zolasyon Gerilimi Anma Değeri | 300 V |
| Kirlilik Derecesi | 3 |
| Şok Gerilim Mukavemeti Anma Değeri | 4 kV |
| IP Koruma Türü Ön Tarafta | |
| IEC 60529 Uyarınca | İP20 |
| Değer | İP20 |
| Referans İ̇şareti IEC 81346-2:2009 Uyarınca | Q |
| RoHS Yönetmeliği (tarih) | 10/01/2009 |
| MB Başına Net Ağırlık | 16 g |
| Açıcı Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin Gecikmesiz Anahtarlama | 0 |
| Kapayıcı Sayısı Yardımcı Kontaklar İ̇çin Gecikmesiz Anahtarlama | 0 |
| Co Kontak Sayısı Yardımcı Kontaklar Gecikmesiz Anahtarlama | 1 |
| İ̇şletim Akımı AC-15'TE 690 V'ta Anma Değeri | 0,5 A |
| İ̇şletim Akımı Yardımcı Kontaklar AC-12'DE | |
| 24 V'ta | 10 A |
| 230 V'ta | 10 A |
| 400 V'ta | 10 A |
| 690 V'ta | 10 A |
| İ̇şletim Akımı Yardımcı Kontaklar AC-12'DE Maksimum | 10 A |
| İ̇şletim Akımı Yardımcı Kontaklar AC-15'TE | |
| 24 V'ta | 4 A |
| 230 V'ta | 3 A |
| 400 V'ta | 1,5 A |
| İ̇şletim Akımı Yardımcı Kontaklar DC-13'TE | |
| 24 V'ta | 1 A |
| 110 V'ta | 0,22 A |
| 220 V'ta | 0,1 A |
| 250 V'ta | 0,1 A |
| Ortam Sıcaklığı | |
|---|---|
| İ̇şletim Sırasında | 20 ... +60 °C |
| Depolama Sırasında | 50 ... +80 °C |
| IP Koruma Türü Ön Tarafta IEC 60529 Uyarınca | İP20 |
|---|---|
| Temas Koruması Ön Tarafta IEC 60529 Uyarınca | Önden dikey dokunma durumunda parmak korumalı |
| Sabitleme Türü | Soket sabitleme |
|---|---|
| Yükseklik | 12 mm |
| Genişlik | 45 mm |
| Derinlik | 17 mm |
| Elektrik Bağlantısı Modeli Yardımcı Ve Kontrol Devreleri İ̇çin | Vida bağlantısı |
|---|---|
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Yardımcı Kontaklar İ̇çin | |
| Tek Telli Veya Çok Telli | 0,5 ... 2,5 mm² |
| İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 0,5 ... 2,5 mm² |
| Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Türü | |
| Yardımcı Kontaklar İ̇çin | |
| Tek Telli | 2x (0,5 ... 1,5 mm²), 2x (0,75 ... 2,5 mm²) |
| İ̇nce Telli Kablo Uç İ̇şlemeli | 2x (0,5 ... 1,5 mm²), 2x (0,75 ... 2,5 mm²) |
| AWG Hatlarında Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 2x (20 ... 14) |
| AWG Numarası Kodlanmış Bağlanabilir İ̇letken Kesiti Yardımcı Kontaklar İ̇çin | 20 ... 14 |
| Çevresel Ürün Açıklaması | |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Üretim Esnasında | 0.238 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / İ̇şletim Sırasında | 4.2 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Kullanım Ömrü Uyarınca | 0.0053 kg |
| Küresel İsınma Potansiyeli [co2 Eq] / Toplam | 4.44 kg |
| Değer | |
|---|---|
| Yaşam Döngüsü Durumu | Aktif Ürün |
| Ürün Ailesi | Mountable accessories Ürün ailesi |
| EAN | 4011209790940 |
| UPC | 662643924725 |
| Emtia Kodu (gti̇p) | 85365080 |
| Müşteri Fiyatı | |
|---|---|
| Liste Fiyatı | |
| Fi̇yat Grubu / HQ Fiyat Grubu | 41E |
| Hammadde İ̇çin Ek Ücret | |
| Metal Faktör | LBP----- Metal Faktör |
| İ̇̇hracat Kontrol Düzenlemeleri | L : N / ECCN : N |
|---|---|
| Standart Teslim Süresi | 5 Gün(ler) |
| Ambalaj Boyutları (u X G X Y) | 45,00 x 35,00 x 12,00 mm |
| Net Ağırlık | 0,016 Kg |
| Miktar Birim | 1 Adet |
| Paket Miktarı | 1 |
| Minimum Order Quantity | 1 |
| Tehlikeli Mallar | Hayır |
| WEEE (2012/19/eu) Geri Alma Yükümlülükleri | Evet |
|---|---|
| Compliance With The Substance Restrictions According To RoHS Directive | Since: 01.10.2009 |
| REACH Art. 33 Duty To İ̇nform According To The Current List Of Candidates | Reach Information |
| Değer | Reach Information |
| SCIP Numarası | yok |
| Ürün Kodu | 5335 |
|---|---|
| Katalog Kodu | CC-IC10 |
| Group Code | R711 |
| Menşei Ülke | Romanya |
| Ürün Sınıfı | A: Standard product which is a stock item could be returned within the returns guidelines/period. |
| Eclass | Sürüm : 14, Sınıflandırma : 27-37-13-02 Sürüm : 12, Sınıflandırma : 27-37-13-02 Sürüm : 9.1, Sınıflandırma : 27-37-13-02 Sürüm : 9, Sınıflandırma : 27-37-13-02 Sürüm : 8, Sınıflandırma : 27-37-13-02 Sürüm : 7.1, Sınıflandırma : 27-37-13-02 Sürüm : 6, Sınıflandırma : 27-37-13-02 |
|---|---|
| Sürüm | 14, Sınıflandırma : 27-37-13-02 |
| Sürüm | 12, Sınıflandırma : 27-37-13-02 |
| Sürüm | 9.1, Sınıflandırma : 27-37-13-02 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : 27-37-13-02 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : 27-37-13-02 |
| Sürüm | 7.1, Sınıflandırma : 27-37-13-02 |
| Sürüm | 6, Sınıflandırma : 27-37-13-02 |
| ETIM | Sürüm : 10, Sınıflandırma : EC000041 Sürüm : 9, Sınıflandırma : EC000041 Sürüm : 8, Sınıflandırma : EC000041 Sürüm : 7, Sınıflandırma : EC000041 |
| Sürüm | 10, Sınıflandırma : EC000041 |
| Sürüm | 9, Sınıflandırma : EC000041 |
| Sürüm | 8, Sınıflandırma : EC000041 |
| Sürüm | 7, Sınıflandırma : EC000041 |
| IDEA | Sürüm : 4, Sınıflandırma : 4743 |
| Sürüm | 4, Sınıflandırma : 4743 |
| UNSPSC | Sürüm : 15, Sınıflandırma : 39-12-15-22 |
| Sürüm | 15, Sınıflandırma : 39-12-15-22 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..