.png)
Tükendi
Gelince Haber VerÜrün Özeti Pressure switch XMLA 70 bar - fixed scale 1 threshold - 1 C/O Teknik Özellikler
Pressure switch XMLA 70 bar - fixed scale 1 threshold - 1 C/O
| Ürün Serisi | Telemecanique Pressure sensors XM |
|---|---|
| Ürün Veya Bileşen Tipi | Electromechanical pressure sensor |
| Pressure Sensor Type | Electromechanical pressure sensor |
| Cihaz Kısa Adı | XMLA |
| Controlled Fluid | Hydraulic oil (0-160 °C) |
| Fluid Connection Type | G 1/4 (female) conforming to ISO 228 |
| Elektriksel Bağlantı | Screw-clamps terminals, 1 x 0.5...2 x 2.5 mm², 1 connector Pg 13 |
| AWG Gauge | AWG 20...AWG 14 |
| Cable Entry | Cable gland 9-13 mm |
| Contacts Type And Composition | 1 C/O |
| Ürüne Özel Uygulama | Not applicable |
| Pressure Switch Type Of Operation | Detection of 1 single threshold |
| Electrical Circuit Type | Control circuit |
| Scale Type | Fixed differential |
| Yerel Gösterge | Var |
| Pressure Actuator | Piston |
| Materials In Contact With Fluid | Brass FPM, FKM PTFE steel |
| Gövde Malzemesi | Zinc alloy |
| Terminal Block Type | 4 terminals |
|---|---|
| Operating Rate | 60 cyc/mn |
| Auxiliary Contacts Operation | Snap action |
| Contacts Material | Silver contacts |
| Resistance Across Terminals | 25 mOhm conforming to IEC 255-7 category 3, 25 mOhm conforming to NF C 93-050 method A |
| Setting | External |
| Standartlar | CE CSA C22.2 No 14 IEC 60947-5-1 UL 508 |
|---|---|
| Ürün Sertifikaları | BV CCC CSA LROS (Lloyds register of shipping) UL |
| Protective Treatment | TC standard version |
| Operating Position | Any position |
| Titreşim Dayanımı | 4 gn conforming to IEC 60068-2-6 (f = 30-500 Hz) |
| Darbe Dayanımı | 50 gn conforming to IEC 60068-2-27 |
| Electrical Shock Protection Class | Class I conforming to IEC 1140, class I conforming to IEC 536, class I conforming to NF C 20-030 |
| IP Koruma Sınıfı | IP66 conforming to IEC 60529 |
| Paket 1 Tipi | PCE |
|---|---|
| Paket 1 Adet | 1 |
| Paket 1 Yükseklik | 4 cm |
| Paket 1 Genişlik | 12.1 cm |
| Paket 1 Uzunluk | 8.6 cm |
| Paket 1 Ağırlık | 0.736 kg |
| Paket 2 Tipi | S02 |
| Paket 2 Adet | 13 |
| Paket 2 Yükseklik | 15 cm |
| Paket 2 Genişlik | 30 cm |
| Paket 2 Uzunluk | 40 cm |
| Paket 2 Ağırlık | 9.991 kg |
| Paket 3 Tipi | CAR |
| Paket 3 Adet | 1 |
| Paket 3 Yükseklik | 8.6 cm |
| Paket 3 Genişlik | 4 cm |
| Paket 3 Uzunluk | 12.1 cm |
| Paket 3 Ağırlık | 0.736 kg |
| Bölünemez Satış Miktarı | 1 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..