.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Seri | Torsam |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Nem Ölçer |
| Besleme | 4 pil LR44 |
| Ekran Tipi | LCD ekran LED göstergesi |
|---|---|
| Signaling Function | Düşük pil |
| Kullanılabilir Işlev | Sıcaklık birimi değişimi (°C/°F) Otomatik kapanma |
| Ölçüm Aralığı | Tahta: 6...60 % Building material: 0.2...2.9 % |
| Kullanıcı Dili | İngilizce Norveççe Fince İsveççe Danca |
| Yükseklik | 85 mm |
| Genişlik | 45 mm |
| Derinlik | 16 mm |
| Ürün Ağırlığı | 41 g batarya ile |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | 0…40 °C -0…37 °C |
|---|
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 2,800 cm x 11,200 cm x 17,300 cm, 77,000 g |
|---|---|
| Package 2 | S03, 60 Adet, 30,000 cm x 30,000 cm x 40,000 cm, 5,229 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..