.png)
Tükendi
Gelince Haber VerViko 90117303 3'lü Grup Priz Anahtarlı Topraklı 3 Metre Beyaz Çocuk Korumalı, yaşam alanları ve ticari projelerde güvenli elektrik bağlantısı sağlamak için tercih edilen bir priz çözümüdür. Seri uyumu, düzenli montaj yapısı ve kullanım konforu sayesinde yeni kurulum ve renovasyon uygulamalarında verimli kullanım sunar.
| Marka | Viko |
|---|---|
| Seri | Grup Priz |
| Ürün Adı | Viko / 3'lü 3m Kablolu Çocuk Korumalı Anahtarlı Multi-Let Grup Priz / 90117303 |
| Kutup | 2P + E |
| Tip | Çocuk Korumalı |
| Soket | 3 Adet |
| Kablo | Evet |
| Kablo Uzunluğu | 1m, 2m, 3m veya 5m |
| Renk | Beyaz |
| Malzeme | ABS |
| Koruma Sınıfı | IP 20 |
| Çalışma Gerilimi | 220V~ |
| Anma Akımı | 16A |
| Maksimum Çalışma Gücü | 3500W |
| Renk Seçeneği | Beyaz veya Siyah |
| Ürün tipi | Priz |
| Bağlantı tipi | Topraklı |
| Koruma Özelliği | Çocuk Korumalı |
| Ürün Kodu | 90117303 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..