.png)
Tükendi
Gelince Haber VerViko 90117632 6′lı Akım Korumalı Grup Priz, yaşam alanları ve ticari projelerde güvenli elektrik bağlantısı sağlamak için tercih edilen bir priz çözümüdür. Seri uyumu, düzenli montaj yapısı ve kullanım konforu sayesinde yeni kurulum ve renovasyon uygulamalarında verimli kullanım sunar.
| Ürün Adı | Viko multijet 6'lı akım korumalı anahtarlı grup priz - Şok prizi |
|---|---|
| Marka | VİKO |
| Soket Sayısı | 6 |
| Kablo Uzunluğu | 1,5 mt |
| Çocuk Korumalı | Evet |
| Askı Aparatı | 2 Adet |
| Nominal Akım | 16 A |
| Nominal Güç | 3500 W |
| Açık Devre Gerilimi | 6 kV |
| Gerilim Koruma Seviyesi | 1,7 kV |
| Tepe Akımı | 6500 A |
| Dalga Enerjisi | 282 Joule |
| Koruma Seviyesi | IP 20 |
| Ürün tipi | Priz |
| Ürün Kodu | 90117632 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..