Karttan karta bağlantılar LED module montajını kolaylaştırır Kolay iterek bağlama ve bağlantı kesme
.png)
Tükendi
Gelince Haber VerKarttan karta bağlantılar LED module montajını kolaylaştırır Kolay iterek bağlama ve bağlantı kesme
| 1'e Göre Derecelendirme | IEC/EN 60664-1 | ||
|---|---|---|---|
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III | III | II |
| Kirlilik Derecesi | 3 | 2 | 2 |
| Anma Gerilimi | 63 V | 160 V | 320 V |
| Şok Gerilimi | 2.5 kV | ||
| Nominal Akım | 3 A |
| 1'e Göre Derecelendirme | IEC/EN 60664-1 | ||
|---|---|---|---|
| Aşırı Gerilim Kategorisi | III | III | II |
| Kirlilik Derecesi | 3 | 2 | 2 |
| Anma Gerilimi | 63 V | 160 V | 320 V |
| Şok Gerilimi | 2.5 kV | ||
| Nominal Akım | 3 A |
| Toplam Potansiyel Sayısı | 1 |
|---|
| Kutup Sayısı | 1 |
|---|
| Kutup Sayısı | 1 |
|---|
| Pin Aralığı | 3 mm / 0.118 inches |
|---|---|
| Genişlik | 2,7 mm / 0.106 inches |
| Yükseklik | 2,5 mm / 0.098 inches |
| Derinlik | 15,3 mm / 0.602 inches |
| Takıp Çıkarma Sayısı | 10 |
|---|---|
| Takıp Çıkarma Sayısı | 10 connections/disconnections (max.) |
| Uygun | SMD PCB klemensleri için; 2059 Serisi |
| Renk | beyaz |
|---|---|
| Malzeme Grubu | I |
| İzolasyon Malzemesi | Poliamid 66 (PA 66) |
| Ul 94'e Göre Tutuşabilirlik Değeri | V0 |
| Kontak Materyali | Bakır alaşım |
| Kontak Kaplaması | gümüş kaplamalı |
| Yangın Yükü | 0,001 MJ |
| Ağırlık | 0,1 g |
| Sınır Sıcaklık Aralığı | -60 … +105 °C |
|---|
| Test Spesifikasyonu Demiryolu Uygulamaları Demiryolu Taşıtları Elektronik Ekipman | DIN EN 50155 (VDE 0115-200):2022-06 |
|---|---|
| Test Prosedürü Demiryolu Uygulamaları – Demiryolu Taşıt Ekipmanları – Şok ve Titreşim Testleri | DIN EN 61373 (VDE 0115-0106):2011-04 |
| Spectrum / Montaj Yeri | Hizmet ömrü testi, Kategori 1, A/B Sınıfı |
| Gürültü Benzeri Titreşim ile Fonksiyon Testi | Standardın 8. Bölümüne göre test geçildi |
| Sıklık | f 1 = 5 Hz ila f 2 = 150 Hz |
| İvme | 0,101g (tüm eksenler için kullanılan en yüksek test seviyesi) |
| Her Eksen için Test Süresi | 10 dakika |
| Test Yönergeleri | X, Y ve Z eksenleri |
| Izleme Kontağı | Geçti |
| Her Eksenden Önce ve Sonra Voltaj Düşüşü Ölçümü | Geçti |
| Artırılmış Gürültü Benzeri Titreşim Seviyeleri ile Simüle Edilmiş Hizmet Ömrü Testi | Standardın 9. Bölümüne göre test geçildi |
| Sıklık | f 1 = 5 Hz ila f 2 = 150 Hz |
| İvme | 0,572g (tüm eksenler için kullanılan en yüksek test seviyesi) |
| Her Eksen için Test Süresi | 5 h |
| Test Yönergeleri | X, Y ve Z eksenleri |
| Genişletilmiş Test Kapsamı: Kontak Arızaları/kesintileri için Izleme | Geçti |
| Genişletilmiş Test Kapsamı: Her Eksenden Önce ve Sonra Voltaj Düşüşü Ölçümü | Geçti |
| Şok Testi | Standardın 10. Bölümüne göre test geçildi |
| Şok Şekli | Yarım sinüs |
| İvme | 5g (tüm eksenler için kullanılan en yüksek test seviyesi) |
| Şok Süresi | 30 ms |
| Eksen Başına Şok Sayısı | 3 pos. ve 3 neg. |
| Test Yönergeleri | X, Y ve Z eksenleri |
| Genişletilmiş Test Kapsamı: Kontak Arızaları/kesintileri için Izleme | Geçti |
| Genişletilmiş Test Kapsamı: Her Eksenden Önce ve Sonra Voltaj Düşüşü Ölçümü | Geçti |
| Demiryolu Araçları için Titreşim ve Şok Stresi | Geçti |
| Test Spesifikasyonu Demiryolu Uygulamaları Demiryolu Taşıtları Elektronik Ekipman | DIN EN 50155 (VDE 0115-200):2022-06 |
|---|---|
| Test Prosedürü Demiryolu Uygulamaları – Demiryolu Taşıt Ekipmanları – Şok ve Titreşim Testleri | DIN EN 61373 (VDE 0115-0106):2011-04 |
| Spectrum / Montaj Yeri | Hizmet ömrü testi, Kategori 1, A/B Sınıfı |
| Gürültü Benzeri Titreşim ile Fonksiyon Testi | Standardın 8. Bölümüne göre test geçildi |
| Sıklık | f 1 = 5 Hz ila f 2 = 150 Hz |
| İvme | 0,101g (tüm eksenler için kullanılan en yüksek test seviyesi) |
| Her Eksen için Test Süresi | 10 dakika |
| Test Yönergeleri | X, Y ve Z eksenleri |
| Izleme Kontağı | Geçti |
| Her Eksenden Önce ve Sonra Voltaj Düşüşü Ölçümü | Geçti |
| Artırılmış Gürültü Benzeri Titreşim Seviyeleri ile Simüle Edilmiş Hizmet Ömrü Testi | Standardın 9. Bölümüne göre test geçildi |
| Sıklık | f 1 = 5 Hz ila f 2 = 150 Hz |
| İvme | 0,572g (tüm eksenler için kullanılan en yüksek test seviyesi) |
| Her Eksen için Test Süresi | 5 h |
| Test Yönergeleri | X, Y ve Z eksenleri |
| Genişletilmiş Test Kapsamı: Kontak Arızaları/kesintileri için Izleme | Geçti |
| Genişletilmiş Test Kapsamı: Her Eksenden Önce ve Sonra Voltaj Düşüşü Ölçümü | Geçti |
| Şok Testi | Standardın 10. Bölümüne göre test geçildi |
| Şok Şekli | Yarım sinüs |
| İvme | 5g (tüm eksenler için kullanılan en yüksek test seviyesi) |
| Şok Süresi | 30 ms |
| Eksen Başına Şok Sayısı | 3 pos. ve 3 neg. |
| Test Yönergeleri | X, Y ve Z eksenleri |
| Genişletilmiş Test Kapsamı: Kontak Arızaları/kesintileri için Izleme | Geçti |
| Genişletilmiş Test Kapsamı: Her Eksenden Önce ve Sonra Voltaj Düşüşü Ölçümü | Geçti |
| Demiryolu Araçları için Titreşim ve Şok Stresi | Geçti |
| Ambalaj. Birim | 1500 Adet |
|---|---|
| Sap'nin Tipik Paketlemesi | box |
| Sap Tesis 01'den Menşei | CN |
| Gtin | 4055143610100 |
| Sap Tesis 01'den Gümrük Tarifesi No. | 85369010000 |
| Unspsc | 39121409 |
|---|---|
| Ecl@ss 10.0 | 27-14-11-92 |
| Ecl@ss 9.0 | 27-14-11-92 |
| Etm 9.0 | EC002848 |
| Etm 10.0 | EC002848 |
| Eccn | NO US CLASSIFICATION |
| Rohs Uyumluluk Durumu | Compliant,No Exemption |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..