| Genişlik | 2000 mm / 78.74 inches |
|---|---|
| Yükseklik | 5,5 mm / 0.217 inches |
| Derinlik | 15 mm / 0.591 inches |
.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Genişlik | 2000 mm / 78.74 inches |
|---|---|
| Yükseklik | 5,5 mm / 0.217 inches |
| Derinlik | 15 mm / 0.591 inches |
| Renk | gümüş-renkli |
|---|---|
| Ağırlık | 285 g |
| Ürün Grubu | 2 (Terminal Block Accessories) |
|---|---|
| Ambalaj. Birim | 10 (1) Adet |
| Sap'nin Tipik Paketlemesi | box |
| Sap Tesis 01'den Menşei | IT |
| Gtin | 4017332272247 |
| Sap Tesis 01'den Gümrük Tarifesi No. | 72169180000 |
| Unspsc | 30101804 |
|---|---|
| Ecl@ss 10.0 | 27-40-06-02 |
| Ecl@ss 9.0 | 27-40-06-02 |
| Etm 9.0 | EC001285 |
| Etm 10.0 | EC001285 |
| Eccn | NO US CLASSIFICATION |
| Rohs Uyumluluk Durumu | Compliant,No Exemption |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..