| Boşluk | 1 -fach |
|---|
.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Boşluk | 1 -fach |
|---|
| Genişlik | 28 mm / 1.102 inches |
|---|---|
| Yükseklik | 28 mm / 1.102 inches |
| Derinlik | 173 mm / 6.81 inches |
| Bıçak Genişliği | 0,8 mm |
| Bıçak Uzunluğu | 5,5 mm |
| Renk | çok renkli |
|---|---|
| Ağırlık | 60,1 g |
| Ürün Grubu | 2 (Terminal Block Accessories) |
|---|---|
| Ambalaj. Birim | 25 (1) Adet |
| Sap'nin Tipik Paketlemesi | bag |
| Sap Tesis 01'den Menşei | DE |
| Gtin | 4045454937409 |
| Sap Tesis 01'den Gümrük Tarifesi No. | 82055980000 |
| Unspsc | 27111701 |
|---|---|
| Ecl@ss 10.0 | 21-04-04-07 |
| Ecl@ss 9.0 | 21-04-04-07 |
| Etm 9.0 | EC000158 |
| Etm 10.0 | EC000158 |
| Eccn | NO US CLASSIFICATION |
| Rohs Uyumluluk Durumu | Compliant,No Exemption |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..