| Genişlik | 19,3 mm / 0.76 inches |
|---|---|
| Yükseklik | 94,2 mm / 3.709 inches |
| Din-35 Rayının Üst Kenarından Itibaren Uzunluk | 28,3 mm / 1.114 inches |
.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Genişlik | 19,3 mm / 0.76 inches |
|---|---|
| Yükseklik | 94,2 mm / 3.709 inches |
| Din-35 Rayının Üst Kenarından Itibaren Uzunluk | 28,3 mm / 1.114 inches |
| Montaj Tipi | DIN-35 ray Vidalı montaj |
|---|---|
| Uygun | for 2-, 3- and 5-conductor 221 Series Splicing Connectors (6 mm²) |
| Renk | turuncu |
|---|---|
| Malzeme Grubu | I |
| İzolasyon Malzemesi | Poliamid 66 (PA 66) |
| Ul 94'e Göre Tutuşabilirlik Değeri | V0 |
| Yangın Yükü | 0,321 MJ |
| Ağırlık | 12,2 g |
| Ambalaj. Birim | 50 (10) Adet |
|---|---|
| Sap'nin Tipik Paketlemesi | box |
| Sap Tesis 01'den Menşei | CN |
| Gtin | 4055143736695 |
| Sap Tesis 01'den Gümrük Tarifesi No. | 39269097900 |
| Unspsc | 39121410 |
|---|---|
| Ecl@ss 10.0 | 27-14-11-92 |
| Ecl@ss 9.0 | 27-14-11-92 |
| Etm 9.0 | EC002848 |
| Etm 10.0 | EC002848 |
| Eccn | NO US CLASSIFICATION |
| Rohs Uyumluluk Durumu | Compliant,No Exemption |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..