| Ram Bellek | 4 GB |
|---|---|
| Desteklenen Işletim Sistemleri | Windows 7 Windows 8 Windows 10 Windows 11 Linux® |
.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ram Bellek | 4 GB |
|---|---|
| Desteklenen Işletim Sistemleri | Windows 7 Windows 8 Windows 10 Windows 11 Linux® |
| Yazdırma Kafası Sistemi | Glass layer, spring-mounted |
|---|---|
| Baskı Çözünürlüğü | 300 |
| Baskı Çözünürlüğü | 300 dpi (12 pixels/mm) |
| Yazdırma Hızı | Max. 127 mm/s (WAGO recommends 50.8 mm/s) |
| Yazdırma Genişliği | 47 mm |
| Baskı Uzunluğu (maks.) | 762 mm |
| Arkası Görünür/ Yansıtıcı Sensör | Yes, centrally mounted |
| Ram Belleği | 8.192 MB |
| Arayüzler | USB type A, (for BT and Wi-Fi connection), USB type B (for PC connection), RS-232, ETHERNET 10/100 Mbps |
| Çalışma Gerilimi | 100 … 240 VAC, 50 … 60 Hz (automatic adjustment) |
| Safety Onayları | CE (EMC) |
| Çalışma Göstergesi | Color TFT LCD with navigation button |
| Yazıcı Şeridi | Roll outer diameter: 40 mm; Core inner diameter: 12.7 mm (0.5 inch); Max. length: 110 m; Max. width: 58 mm |
| Mürekkep Şeridi Uzunluğu | 360.9 |
| Çünkü | Power supply + cable, 2 rollers (258-5006 + 258-5007), 1 roller holder, 1 ink ribbon (258-5005), Smart Script marking software and driver, USB cable, external unwinder, 1 empty cardboard core |
| Yükseklik | 175 mm / 6.89 inches |
|---|---|
| Genişlik | 135 mm / 5.315 inches |
| Derinlik | 245 mm / 9.646 inches |
| Ağırlık | 3404 g |
|---|
| Çevreleyen Hava (depolama) Sıcaklığı | -20 … +50 °C |
|---|---|
| Çevre Hava (çalışma) Sıcaklığı | +5 … +40 °C |
| Ambalaj. Birim | 1 Adet |
|---|---|
| Sap'nin Tipik Paketlemesi | Box |
| Sap Tesis 01'den Menşei | TW |
| Gtin | 4066966520835 |
| Sap Tesis 01'den Gümrük Tarifesi No. | 84433210000 |
| Unspsc | 43212108 |
|---|---|
| Etm 9.0 | EC000610 |
| Etm 10.0 | EC000610 |
| Eccn | NO US CLASSIFICATION |
| Rohs Uyumluluk Durumu | Compliant,No Exemption |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..