857-801 Sıcaklık Transdüseri Pt100, Pt200, Pt500 ve Pt1000 sensörleri ile 4,5 kOhm'a kadar olan dirençleri kaydederek çıkış tarafında sıcaklık sinyalini standart analog sinyale dönüştürür.
Özellikler:
.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver857-801 Sıcaklık Transdüseri Pt100, Pt200, Pt500 ve Pt1000 sensörleri ile 4,5 kOhm'a kadar olan dirençleri kaydederek çıkış tarafında sıcaklık sinyalini standart analog sinyale dönüştürür.
Özellikler:
| Not | Use shielded signal cables! Only use shielded signal cables for analog input and output signals. This ensures the device maintains its specified accuracy and immunity to interference, even when external disturbances affect the signal cable. |
|---|
Korumalı sinyal kabloları kullanın!
Analog giriş ve çıkış sinyalleri için yalnızca korumalı sinyal kabloları kullanın.
Bu, harici parazitler sinyal kablosunu etkilediğinde bile cihazın belirtilen doğruluğunu ve parazite karşı bağışıklığını korumasını sağlar.
| Yapılandırma Seçenekleri | DIP switch |
|---|
| Giriş Sinyali Türü | Pt sensörleri Direnç Pt sensors Resistance |
|---|
| Sensör Tipleri (rtd) | Pt100 Pt200 Pt500 Pt1000 |
|---|---|
| Sensör Bağlantısı | 2 kablolu, 3 kablolu, 4 kablolu (değiştirilebilir) |
| Maks. Sensör Besleme Akımı (rtd) | ≤ 0,5 mA |
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı (rtd) | -200 … +850 °C |
| Giriş Aralığı Direnci | 0 … 1 kΩ? 0 … 4,5 kΩ |
|---|
| Çıkış Sinyali Türü | Akım Gerilim Current Voltage |
|---|---|
| Çıkış Sinyali Voltajı | 0 … 5 V 1 … 5 V 0 … 10 V 2 … 10 V |
| Çıkış Sinyali Akımı | 0 … 10 mA 2 … 10 mA 0 … 20 mA 4 … 20 mA |
| Yük Empedansı (çıkış/voltaj) | ≥ 2 kΩ |
| Yük Empedansı (çıkış/akım) | ≤ 600 Ω |
| Adım Yanıtı (tip.) | 180 ms (2-wire) 360 ms (3-wire) |
|---|
| İletim Hatası | tam ölçüm aralığında ≤ %0,1 |
|---|---|
| Ayarlı Ölçüm Aralığı Iletim Hatası | ≤ ((10 K/set ölçüm aralığı [K]) + 0.1) % |
| Sıcaklık Katsayısı | ≤ %0,02 /K |
| Güç Kaynağı Türü | 24 VDC |
|---|---|
| Nominal Besleme Gerilimi U S | 24 VDC |
| Besleme Voltajı Aralığı | ±30 % |
| Besleme Voltajında akım Tüketimi | ≤ 40 mA |
| Yapılandırma Seçenekleri | DIP switch |
|---|
| Giriş Sinyali Türü | Pt sensörleri Direnç Pt sensors Resistance |
|---|
| Sensör Tipleri (rtd) | Pt100 Pt200 Pt500 Pt1000 |
|---|---|
| Sensör Bağlantısı | 2 kablolu, 3 kablolu, 4 kablolu (değiştirilebilir) |
| Maks. Sensör Besleme Akımı (rtd) | ≤ 0,5 mA |
| Sıcaklık Ölçüm Aralığı (rtd) | -200 … +850 °C |
| Giriş Aralığı Direnci | 0 … 1 kΩ? 0 … 4,5 kΩ |
|---|
| Çıkış Sinyali Türü | Akım Gerilim Current Voltage |
|---|---|
| Çıkış Sinyali Voltajı | 0 … 5 V 1 … 5 V 0 … 10 V 2 … 10 V |
| Çıkış Sinyali Akımı | 0 … 10 mA 2 … 10 mA 0 … 20 mA 4 … 20 mA |
| Yük Empedansı (çıkış/voltaj) | ≥ 2 kΩ |
| Yük Empedansı (çıkış/akım) | ≤ 600 Ω |
| Adım Yanıtı (tip.) | 180 ms (2-wire) 360 ms (3-wire) |
|---|
| İletim Hatası | tam ölçüm aralığında ≤ %0,1 |
|---|---|
| Ayarlı Ölçüm Aralığı Iletim Hatası | ≤ ((10 K/set ölçüm aralığı [K]) + 0.1) % |
| Sıcaklık Katsayısı | ≤ %0,02 /K |
| Güç Kaynağı Türü | 24 VDC |
|---|---|
| Nominal Besleme Gerilimi U S | 24 VDC |
| Besleme Voltajı Aralığı | ±30 % |
| Besleme Voltajında akım Tüketimi | ≤ 40 mA |
| Anma Gerilimi | 300 V |
|---|---|
| Koruma Türü | IP20 |
| Test Voltajı (giriş/çıkış/besleme) | 2,5 kVAC; 50 Hz; 1 min |
|---|
| Aşırı Gerilim Kategorisi | II |
|---|---|
| Kirlilik Derecesi | 2 |
| Yalıtım Türü (giriş/analog Çıkış/besleme) | Functional insulation |
| Yalıtım Türü (bitişik Cihazlar) | Reinforced insulation (safe isolation) |
| Test Voltajı (giriş/çıkış/besleme) | 2,5 kVAC; 50 Hz; 1 min |
|---|
| Aşırı Gerilim Kategorisi | II |
|---|---|
| Kirlilik Derecesi | 2 |
| Yalıtım Türü (giriş/analog Çıkış/besleme) | Functional insulation |
| Yalıtım Türü (bitişik Cihazlar) | Reinforced insulation (safe isolation) |
| Bağlantı Teknolojisi | İtmeli CAGE CLAMP ® |
|---|---|
| Tek Damarlı Boylar | 0,08 … 2,5 mm² / 28 … 14 AWG |
| İnce Bükümlü Kablolar | 0,34 … 2,5 mm² / 22 … 14 AWG |
| Sıyırma Uzunluğu | 9 … 10 mm / 0.35 … 0.39 inches |
| Genişlik | 6 mm / 0.236 inches |
|---|---|
| Yükseklik | 94 mm / 3.701 inches |
| Din-35 Rayının Üst Kenarından Itibaren Uzunluk | 97,8 mm / 3.85 inches |
| Montaj Tipi | DIN-35 ray DIN 35 ray |
|---|
| Renk | açık gri |
|---|---|
| İzolasyon Malzemesi | Poliamid 66 (PA 66) |
| Ul 94'e Göre Tutuşabilirlik Değeri | V0 |
| Yangın Yükü | 0,363 MJ |
| Ağırlık | 35,3 g |
| Çevre Hava (çalışma) Sıcaklığı | -25 … +70 °C |
|---|---|
| Çevreleyen Hava (depolama) Sıcaklığı | -40 … +85 °C |
| Temperature Range Of Connection Cable | ≥ (T çevreleyen hava + 25 K) |
| Bağıl Nem | 5 … 95 % (yoğunlaşmaya izin verilmez) |
| Maks. Çalışma Yüksekliği | 2000 m |
| Uygunluk Işareti | CE |
|---|---|
| Emc'nin Parazite Karşı Bağışıklığı | EN 61000-6-2 |
| Emu: 1 - Enterferans Emisyonu | EN 61000-6-4 |
| Standartlar/spesifikasyonlar | DNV |
| Ürün Grubu | 6 (INTERFACE ELECTRONIC) |
|---|---|
| Ambalaj. Birim | 1 Adet |
| Sap'nin Tipik Paketlemesi | bag |
| Sap Tesis 01'den Menşei | DE |
| Gtin | 4045454470128 |
| Sap Tesis 01'den Gümrük Tarifesi No. | 85437090300 |
| Unspsc | 41112109 |
|---|---|
| Ecl@ss 10.0 | 27-21-01-29 |
| Ecl@ss 9.0 | 27-20-02-06 |
| Etm 9.0 | EC002919 |
| Etm 10.0 | EC002919 |
| Eccn | NO US CLASSIFICATION |
| Cas-no. | 1303-86-2 1317-36-8 7439-92-1 75980-60-8 79-94-7 |
|---|---|
| Reach Aday Listesi Maddesi | 2,2',6,6'-tetrabromo-4,4'-isopropylidenediphenol Diboron trioxide Lead Lead monoxide Phosphine oxide, diphenyl(2,4,6-trimethylbenzoyl)- |
| Rohs Uyumluluk Durumu | Compliant,With Exemption |
| Rohs Muafiyeti | 6(c) 7(a) 7(c)-I 7(c)-II |
| Scip Bildirim Numarası (avusturya) | 18d0a87d-bb35-4b42-bba2-e1971d4739b1 |
| Scip Bildirim Numarası (belçika) | 1f2fe9d0-536a-4644-aa00-574d7a086709 |
| Scip Bildirim Numarası (bulgaristan) | 6eb8b90b-e755-4cdf-9d9f-85f513b2f530 |
| Scip Bildirim Numarası (çek Cumhuriyeti) | 03108352-4dba-454f-a6f1-d4e09f8cc18d |
| Scip Bildirim Numarası (danimarka) | 26a58e4c-5504-4e78-9b49-eb746565ddd1 |
| Scip Bildirim Numarası (finlandiya) | 4e48f299-96d8-4f28-9c0f-d3b571642d51 |
| Scip Bildirim Numarası (fransa) | 13292952-78df-4879-8c6e-21dcd8da9daf |
| Scip Bildirim Numarası (almanya) | 4f8414b3-3970-470e-8a6d-e6b490c7716a |
| Scip Bildirim Numarası (macaristan) | c7c0edf4-0baa-4704-bf79-5e09253a732b |
| Scip Bildirim Numarası (i̇talya) | 63af3c96-c94e-457c-94e9-0491f5c3e31f |
| Scip Bildirim Numarası (hollanda) | fe840f60-0242-44fe-9a9d-212ece7599cf |
| Scip Bildirim Numarası (polonya) | ea6a54b1-1413-4f99-b8a2-510158b8a5d9 |
| Scip Bildirim Numarası (romanya) | 202d51cb-6c22-4e4c-a67c-2542b8e82bd1 |
| Scip Bildirim Numarası (i̇sveç) | 95ed46b3-c0f7-472f-987f-304709c7024f |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..