.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 1200000000 HDC HE 6 MS 6 Kutup 500V 24A HE Tipi Vidalı Fiş ürünü, HDC insert, Male, 500 V, 24 A, Numara poles: 6, Vidalı bağlantı, Montaj size: 3 özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 51 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 2,008 inch |
| Yükseklik | 35,7 mm |
| Yükseklik (inç) | 1,406 inch |
| Genişlik | 34 mm |
| Genişlik (inç) | 1,339 inch |
| Net Ağırlık | 49 g |
| Limit Sıcaklık | -40 °C... 125 °C |
|---|
| Yükseklik Plug | 35,7 mm |
|---|---|
| Total Uzunluk Base | 51 mm |
| Genişlik | 34 mm |
| Ana Malzeme | Bakır alloy |
|---|---|
| BG | 3 |
| Renk | beige |
| İletken Kesiti | 2,5 mm² |
| Montaj Size | 3 |
| Insulating Malzeme | PC glass-fibre reinforced (UL-listed ve railway-certified) |
| Insulating Malzeme Group | IIIa |
| Izolasyon Direnç | 10 10 Ω |
| Low Smoke Acc. DIN EN 45545-2 | Evet |
| Max. Tork için Main Temas | 0,7 Nm |
| Min. Tork için Main Temas | 0,6 Nm |
| Numara Poles | 6 |
| Numara Güç Contacts | 6 |
| Numara Signal Contacts | 0 |
| Plugging Cycles, Gold | ≥ 500 |
| Plugging Cycles, Silver | ≥ 500 |
| Kirlilik Derecesi | 3 |
| Anma Akım (cur) | Kablo bağlantı kesit kesit AWG: AWG 12 Anma akım: 19,7 A Kablo bağlantı kesit kesit AWG: AWG 14 Anma akım: 15 A Kablo bağlantı kesit kesit AWG: AWG 16 Anma akım: 11,3 A Kablo bağlantı kesit kesit AWG: AWG 18 Anma akım: 10,3 A Kablo bağlantı kesit kesit AWG: AWG 20 Anma akım: 8 A |
| Anma Akım (DIN EN 61984) | 24 A |
| Anma Akım (UR) | Kablo bağlantı kesit kesit AWG: AWG 12 Anma akım: 20 A Kablo bağlantı kesit kesit AWG: AWG 14 Anma akım: 15 A Kablo bağlantı kesit kesit AWG: AWG 16 Anma akım: 10 A Kablo bağlantı kesit kesit AWG: AWG 18 Anma akım: 7 A Kablo bağlantı kesit kesit AWG: AWG 20 Anma akım: 5 A |
| Anma Darbe Gerilim (DIN EN 61984) | 6 kV |
| Anma Gerilimi (DIN EN 61984) | 500 V |
| Anma Gerilimi göre göre UL/CSA | 600 V AC/DC |
| Series | HE |
| Yüzey Kaplaması | Silver pasive |
| Sıkma Torku, Maks. PE Bağlantısı | 1,5 Nm |
| Sıkma Torku, Min. PE Bağlantısı | 1,2 Nm |
| Tip | Male |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V-0 |
| Hacim Direnç | ≤2 mΩ |
| Bıçak Size, Yarıklı (PE Bağlantısı) | SD 0.8 x 4.0 |
|---|---|
| Bağlantı Tip PE | Vidalı bağlantı |
| Sabitleme Vida | M 4 |
| Anma Kesiti | 4 mm² |
| Soyma Uzunluğu PE Bağlantısı | 10 mm |
| Sıkma Torku, Maks. PE Bağlantısı | 1,5 Nm |
| Sıkma Torku, Min. PE Bağlantısı | 1,2 Nm |
| Kablo Kesit Kesit, AWG (PE), Max. | AWG 12 |
| Kablo Kesit Kesit, AWG (PE), Min. | AWG 20 |
| ROHS | Uygun |
|---|---|
| UL Dosya Numarası Arama | UL web sitesi |
| Sertifika No. (cURus) | E92202 |
| Versiyon | HDC insert, Male, 500 V, 24 A, Numara poles: 6, Vidalı bağlantı, Montaj size: 3 |
|---|---|
| Sipariş No. | 1200000000 |
| Tip | HDC HE 6 MS |
| GTIN (EAN) | 4008190067564 |
| Miktar | 1 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Uyumlu ile muafiyet |
|---|---|
| ROHS Muafiyet (if Applicable/known) | 6c |
| REACH SVHC | Lead 7439-92-1 Potassium perfluorobutane sulfonate 29420-49-3 |
| SCIP | e98b2b24-ba23-41bf-8d19-0dda3647412f |
| Chemical Direnç | Substance: Acetone Chemical direnç: Resistant Substance: Ammonia, watery Chemical direnç: Conditionally resistant Substance: Petrol Chemical direnç: Resistant Substance: Benzene Chemical direnç: Resistant Substance: Diesel oil Chemical direnç: Conditionally resistant Substance: Acetic acid, concentrated Chemical direnç: Resistant Substance: Potassium hydroxide Chemical direnç: Conditionally resistant Substance: Methanol Chemical direnç: Conditionally resistant Substance: Motor oil Chemical direnç: Conditionally resistant Substance: Lye, diluted Chemical direnç: Resistant Substance: Hydrochlorofluorocarbons Chemical direnç: Conditionally resistant Substance: Outdoor use Chemical direnç: Conditionally resistant |
| ETIM 8.0 | EC000438 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC000438 |
| ETIM 10.0 | EC000438 |
| ECLASS 14.0 | 27-44-02-05 |
| ECLASS 15.0 | 27-44-02-05 |
| Sıkma Torku, Maks. | 0,7 Nm |
|---|---|
| Sıkma Torku, Min. | 0,6 Nm |
| Sıkma Torku, Maks. | 0,7 Nm |
|---|---|
| Sıkma Torku, Min. | 0,6 Nm |
| Ana Malzeme | Bakır alloy |
|---|---|
| BG | 3 |
| Bıçak Size | size PH1 |
| Bıçak Size, Yarıklı (vida Bağlantı) | SD 0.6 x 3.5 |
| Sıkma Vida | M 3 |
| İletken Kesiti, Max. | 2,5 mm² |
| İletken Kesiti, Min. | 0,5 mm² |
| Montaj Size | 3 |
| Max. Tork için Main Temas | 0,7 Nm |
| Min. Tork için Main Temas | 0,6 Nm |
| Soyma Uzunluğu, Anma Bağlantı | 9 mm |
| Yüzey Kaplaması | Silver pasive |
| Hacim Direnç | ≤2 mΩ |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Maks. | AWG 14 |
| Kablo Bağlantı Kesiti AWG, Min. | AWG 20 |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Maks. | 2,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Min. | 0,5 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli Yüksüklü DIN 46228/4, Maks. | 2,5 mm² |
| Kablo Kesit, Tek, Max. | 2,5 mm² |
| Kablo Kesit, Tek, Min. | 0,5 mm² |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..