.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 1422030000 PV-STICK SET 4mm² - 6 mm² Kablo Kesitine Uygun PV STICK Konnektör ürünü, Photovoltaics, Plug-in konnektör, Dc versiyon özellikleriyle sunulur.
| Net Ağırlık | 39,5 g |
|---|
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Min. | -40 °C |
|---|---|
| Sürekli Çalışma Sıcaklığı, Maks. | 85 °C |
| Onaylar | TÜV Rheinland (IEC 62852) |
|---|---|
| Kablo Tip | IEC 62930:2017 |
| İletken Kesiti, Max. | 6 mm² |
| İletken Kesiti, Min. | 4 mm² |
| Outer Kablo Çapı, Max. | 7,6 mm |
| Outer Kablo Çapı, Min. | 5,4 mm |
| Kirlilik Derecesi | 3 (2 within sealed area) |
| Koruma Derece | IP65 IP68 (1 m / 60 min) IP2x açık |
| Anma Akım | 30 A |
| Anma Gerilimi | 1500 V Dc (IEC) |
| ROHS | Uygun |
|---|
| Versiyon | Photovoltaics, Plug-in konnektör, Dc versiyon |
|---|---|
| Sipariş No. | 1422030000 |
| Tip | PV-STICK SET |
| GTIN (EAN) | 4050118225723 |
| Miktar | 1 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| Ürün Karbon Ayak İzi | Beşikten kapıya: 0.270 kg CO2eq. |
| Time Interval | 2 years |
|---|
| ETIM 8.0 | EC002928 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC002928 |
| ETIM 10.0 | EC002928 |
| ECLASS 14.0 | 22-57-02-92 |
| ECLASS 15.0 | 22-57-02-92 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..