.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 1530690000 BUGH WM4 C BT 4mm² - 6 mm² Kablo Kesitine Uygun WM4C PV Dişi Konnektör ürünü, Photovoltaics, Plug-in konnektör, female özellikleriyle sunulur.
| Net Ağırlık | 11,6 g |
|---|
| Onaylar | TÜV Rheinland (IEC 62852) |
|---|---|
| Kablo Tip | 2 Pfg1169/08.07 EN 50618:2014 |
| İletken Kesiti, Max. | 6 mm² |
| İletken Kesiti, Min. | 4 mm² |
| External Thread | M 16 |
| Outer Kablo Çapı, Max. | 7 mm |
| Outer Kablo Çapı, Min. | 5,5 mm |
| Kirlilik Derecesi | 3 (2 within sealed area) |
| Koruma Derece | IP65 IP67 IP2x açık |
| Anma Akım | 35 A |
| Anma Gerilimi | 1500 V Dc (IEC) |
| ROHS | Uygun |
|---|
| Versiyon | Photovoltaics, Plug-in konnektör, female |
|---|---|
| Sipariş No. | 1530690000 |
| Tip | BUGH WM4 C BT |
| GTIN (EAN) | 4050118335347 |
| Miktar | 100 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| Time Interval | 2 years |
|---|
| Ürün Information | Please sipariş contacts separately |
|---|
| ETIM 8.0 | EC002928 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC002928 |
| ETIM 10.0 | EC002928 |
| ECLASS 14.0 | 22-57-02-92 |
| ECLASS 15.0 | 22-57-02-92 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..