.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 1718431044 TM-I 18 MC NE WS TM-I - Etiket Beyaz ürünü, TM-I, Insert işaretleyiciler, 1.5 - 22 mm, 18 x 4 mm, beyaz özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 1,7 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 0,067 inch |
| Yükseklik | 18 mm |
| Yükseklik (inç) | 0,709 inch |
| Genişlik | 4 mm |
| Genişlik (inç) | 0,157 inch |
| Net Ağırlık | 0,245 g |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -40...100 °C |
|---|
| Ana Malzeme | Polyamide 66 |
|---|---|
| Renk | beyaz |
| Compatible Printer | PRINTJET CONNECT |
| Halojen | Hayır |
| Direnç Koduna göre Malzeme Rengi | 9 |
| Kombinasyon başına İşaretleyici Sayısı | 1 MultiCard = Insert işaretleyiciler |
| Ambalaj Birimi başına İşaretleyici Sayısı | Form supply: MultiCard |
| Numara Per Roll | 64 |
| Numara Per Sheet | 64 |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı | -40...100 °C |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı, Maks. | 100 °C |
| Çalışma Sıcaklığı Aralığı, Min. | -40 °C |
| Basılı Karakterler | neutral |
| Recommended Industries | Transportation Machinery |
| Tip Baskı | neutral |
| UL 94 Yanıcılık Sınıfı | V-2 |
| Genişlik | 4 mm |
| ROHS | Uygun |
|---|
| Versiyon | TM-I, Insert işaretleyiciler, 1.5 - 22 mm, 18 x 4 mm, beyaz |
|---|---|
| Sipariş No. | 1718431044 |
| Tip | TM-I 18 MC NE WS |
| GTIN (EAN) | 4008190349011 |
| Miktar | 320 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| Ürün Karbon Ayak İzi | Beşikten kapıya: 0.002 kg CO2 eq. |
| ETIM 8.0 | EC001530 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC001530 |
| ETIM 10.0 | EC001530 |
| ECLASS 14.0 | 27-28-11-02 |
| ECLASS 15.0 | 27-28-11-02 |
| Iletken O.d. | 1.5 - 22 mm |
|---|---|
| Iletken O.d., Max. | 22 mm |
| Iletken O.d., Min. | 1,5 mm |
| Halojen | Hayır |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..