.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 1963600000 IE-PS-RJ45-FH-BK RJ45 Fiş IP20 ürünü, RJ45 IDC plug, Cat.6 A / Class E A (ISO/IEC 11801 2010), 8-damar, 4-damar, EIA/TIA T568 A, EIA/TIA T568 B, PROFINET özellikleriyle sunulur.
| Net Ağırlık | 17,831 g |
|---|
| Çalışma Sıcaklık | -40 °C...70 °C |
|---|
| Fire Yük | 77 kJ |
|---|---|
| Halojen | Hayır |
| Malzeme Locking Lever | PA UL94-V0 |
| Malzeme Strain Relief | PA UL94-V0 |
| Bağlantı 1 | RJ45 |
| Bağlantı 2 | IDC |
| Composition | Eight-wire field-assembled RJ45 plug ile renk coding on plug, TIA A/B/ProfiNet, multiport-ready |
| Wiring | 8-damar 4-damar EIA/TIA T568 A EIA/TIA T568 B PROFINET |
| Renk | Light Grey |
| Housing Main Malzeme | Çinko diecast |
| Izolasyon Kesit, Min. | 0,85 mm |
| Izolasyon Kesit, Max. | 1,6 mm |
| Category | Cat.6 A / Class E A (ISO/IEC 11801 2010) |
| Temas Malzeme | Phosphorus bronze |
| Temas Yüzey | Gold over nickel |
| Bağlantı Çapı, Tek | 0.41...0.64 mm |
| Iletken Bağlantı Kesit, Tek (AWG) | AWG 24/1...AWG 22/1 |
| Iletken Bağlantı Kesit, Tek | 0.13...0.32 mm² |
| Bağlantı Çapı, Esnek | 0.48...0.76 mm |
| Iletken Bağlantı Kesit, Esnek (AWG) | AWG 26/7...AWG 22/7 |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Min. | 0,141 mm² |
| Iletken Bağlantı Kesit, Esnek | 0.14...0.35 mm² |
| Iletken Bağlantı Kesit, Extremely Esnek | , Approval kablo by Weidmüller necessary |
| Iletken Bağlantı Kesit, Extremely Esnek (AWG) | , Approval kablo by Weidmüller necessary |
| Not, Very Ince Çok Telli Line Bağlantı | Approval kablo by Weidmüller necessary |
| MICE Classification M | M 1 |
| MICE Classification I | I 1 |
| MICE Classification C | C 1 |
| MICE Classification E | E 3 |
| Sheath Çapı, Min. | 5,5 mm |
| Sheath Çapı, Max. | 8,5 mm |
| Shielding | 360° all-round enclosure |
| Koruma Derece | IP20 |
| Insertion Force | ≤ 30 N |
| Plugging Cycles | 750 |
| Malzeme Insulator | PA UL94-V0 |
| Ability göre Reconnect | ≥ 10 cycles (için same or larger kesit) |
| ROHS | Uygun |
|---|---|
| UL Dosya Numarası Arama | UL web sitesi |
| Sertifika No. (cULus) | E316369 |
| Versiyon | RJ45 IDC plug, Cat.6 A / Class E A (ISO/IEC 11801 2010), 8-damar, 4-damar, EIA/TIA T568 A, EIA/TIA T568 B, PROFINET |
|---|---|
| Sipariş No. | 1963600000 |
| Tip | IE-PS-RJ45-FH-BK |
| GTIN (EAN) | 4032248645725 |
| Miktar | 10 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| ETIM 8.0 | EC001121 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC001121 |
| ETIM 10.0 | EC001121 |
| ECLASS 14.0 | 27-44-03-90 |
| ECLASS 15.0 | 27-44-03-90 |
| Temas Direnç | ≤ 20 mΩ |
|---|---|
| Current-carrying Kapasite De 50 °c | 1 A |
| Dielektrik Dayanımı, Temas / Temas | ≥ 1000 V AC/DC |
| Dielektrik Dayanımı, Temas / Shield | ≥ 1500 V AC/DC |
| Izolasyon Direnç | ≥ 500 MΩ |
| Poe / Poe+ | conforming göre IEEE 802.3de |
| Application-specific Communication Kablo Facilities | PROFINET montaj instructions |
|---|---|
| Sertifika No. (cULus) | E316369 |
| Konnektör Standard | IEC 60603-7-51 |
| IP Koruma Classes | IEC 60529 |
| UL Standard için Communication Aksesuarlar | UL 1863 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..