.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 266500000 ZB 35/M6X16 16 - 35 mm² İzolesiz Bara Klemensi ürünü, Klemens (busbar bağlantı) içiçinde busbar 10 x 3 mm özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 34 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 1,339 inch |
| Yükseklik | 18 mm |
| Yükseklik (inç) | 0,709 inch |
| Genişlik | 14 mm |
| Genişlik (inç) | 0,551 inch |
| Net Ağırlık | 17,6 g |
| Ortam Sıcaklık | -5 °C…40 °C |
|---|
| Ana Malzeme | Çelik |
|---|---|
| Renk | silver |
| Sertifika No. (ATEX) | DEMKO03ATEX136028U |
|---|---|
| Sertifika No. (IECEX) | IECEXULD13.0005U |
| Kablo Kesit Kesit Max. (ATEX) | 35 mm² |
| Kablo Kesit Kesit Max. (IECEX) | 35 mm² |
| EN 60079-7 İşaretleme | Ex eb II C Gb |
| Ex 2014/34/EU Etiketi | II 2 G D |
| Safety Notice | Montaj instructions: potential equalisation (PE) ray modules are suitable için use içinde housings içinde atmospheres ile flammable gases ve dust. Için use içinde areas ile flammable gases, these housings must meet requirements EN 60079-0 ve EN 60079-7. Için use içinde areas ile flammable dust, these housings must meet requirements EN 60079-0 ve EN 60079-31. When combined ile other klemens block ranges ve sizes, ve when other aksesuarlar are used, you must comply ile clearance ve creepage distances given. Regarding accessory use, üretici's instructions must be followed. List restrictions: PE ray modules are considered one component, ile Ex işaretleme when used ile busbar holders tip SH ve WEW. When used independently, üzerinde named components are not covered by this certificate. |
| Versiyon | için busbar 10 x 3 mm |
|---|
| Montaj Tavsiyesi | Feed-through (bushing) |
|---|---|
| Montaj Tipi | vidalandığında |
| Sıkma Aralığı, Maks. | 35 mm² |
|---|---|
| Sıkma Aralığı, Min. | 16 mm² |
| Sıkma Vida | M 6 |
| Bağlantı Kesiti, Çok Telli, Min. | 16 mm² |
| Soyma Uzunluğu | 19 mm |
| Sıkma Torku, Maks. | 5 Nm |
| Sıkma Torku, Min. | 2,5 Nm |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Maks. | 35 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, İnce Telli, Min. | 16 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, Tek Telli, Maks. | 16 mm² |
| Kablo Bağlantı Kesiti, Tek Telli, Min. | 16 mm² |
| Sertifika No. (CSA) | 12400-237 |
|---|---|
| Kablo Kesit Kesit Max. (CSA) | 2 AWG |
| Kablo Kesit Kesit Min. (CSA) | 6 AWG |
| TS 35 Offset | 39 mm |
|---|
| Montaj Tavsiyesi | Feed-through (bushing) |
|---|
| Anma Kesiti | 35 mm² |
|---|
| Sertifika No. (UR) | E60693 |
|---|---|
| Iletken Size Factory Wiring Max. (UR) | 2 AWG |
| Iletken Size Factory Wiring Min. (UR) | 6 AWG |
| Iletken Size Alan Wiring Max. (UR) | 2 AWG |
| Iletken Size Alan Wiring Min. (UR) | 6 AWG |
| ROHS | Uygun |
|---|---|
| UL Dosya Numarası Arama | UL web sitesi |
| Sertifika No. (UR) | E60693 |
| Sertifika No. (curusex) | E184763 |
| Versiyon | Klemens (busbar bağlantı) |
|---|---|
| Sipariş No. | 0266500000 |
| Tip | ZB 35/M6X16 |
| GTIN (EAN) | 4008190102814 |
| Miktar | 20 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| ETIM 8.0 | EC000001 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC000001 |
| ETIM 10.0 | EC000001 |
| ECLASS 14.0 | 27-25-01-16 |
| ECLASS 15.0 | 27-25-01-16 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..