.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 573200000 KLIPPON K0 45 x 50 x 30 Alüminyum Döküm Gövde Kutu ürünü, Klippon K (aluminium empty enclosure), Empty enclosure, Aluminium enclosure, Yükseklik: 45 mm, Genişlik: 50 mm, Derinlik: 30 mm, Ana malzeme: Aluminium AlSi12, untreated, silver özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 30 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 1,181 inch |
| Yükseklik | 45 mm |
| Yükseklik (inç) | 1,772 inch |
| Genişlik | 50 mm |
| Genişlik (inç) | 1,968 inch |
| Montaj Dimension - Yükseklik | 35 mm |
| Montaj Dimension - Genişlik | 40 mm |
| Net Ağırlık | 77,2 g |
| Çalışma Sıcaklık | -40 °C...80 °C |
|---|
| ROHS | Uygun |
|---|---|
| UL Dosya Numarası Arama | UL web sitesi |
| Sertifika No. (cULus) | E197061 |
| Versiyon | Klippon K (aluminium empty enclosure), Empty enclosure, Aluminium enclosure, Yükseklik: 45 mm, Genişlik: 50 mm, Derinlik: 30 mm, Ana malzeme: Aluminium AlSi12, untreated, silver |
|---|---|
| Sipariş No. | 0573200000 |
| Tip | KLIPPON K0 |
| GTIN (EAN) | 4008190004651 |
| Miktar | 10 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Muafiyetsiz uyumlu |
|---|---|
| REACH SVHC | %0,1 ağırlığın üzerinde SVHC içermez |
| ETIM 8.0 | EC000261 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC000261 |
| ETIM 10.0 | EC000261 |
| ECLASS 14.0 | 27-18-01-01 |
| ECLASS 15.0 | 27-18-01-01 |
| M12 | 1 |
|---|---|
| M16 | 1 |
| M12 | 1 |
|---|---|
| M16 | 1 |
| M12 | 1 |
|---|---|
| M16 | 1 |
| Approval Conditions | cULus RMRS DNV |
|---|---|
| Sertifika No. (cULus) | E197061 |
| Sertifika No. (DNV) | TAE00002SM |
| Declaration Uygunatiy No. (doc LVD) | DE PS2410 160412 001ISS03 |
| Access Opening: Yükseklik | 40 mm |
|---|---|
| Access Opening: Genişlik | 45 mm |
| Areas Use | Process industry Transportation Marine engineering Ambalaj industry Harbour facilities Machine construction |
| Ana Malzeme | Aluminium AlSi12 |
| Enclosure Attachment | Delikler 4 mm |
| Flange Plaka | Hayır |
| Impact Direnç | 10 J versiyon standard |
| Integral Sabitleme | Threaded delikler M3 |
| Lid | Evet |
| Lid Attachment | M4 torx stainless çelik screws ile slot |
| Malzeme Kalınlık Kapama | 2 mm |
| Malzeme Kalınlık Enclosure | 2,5 mm |
| Max. Payload | 0,225 kg |
| Not: Koruma Class | IP68 (t=72h, h=1m) |
| Numara Lid Screws | 2 |
| Çalışma Sıcaklık, Max. | 80 °C |
| Çalışma Sıcaklık, Min. | -40 °C |
| Koruma Class (UL) | Tip 4 Tip 4X |
| Koruma Derece | IP66 IP67 IP68 |
| Seal Malzeme | Chloroprene |
| Standartlar | EN 45545-2:2013 |
| Yüzey Kaplaması | untreated |
| Tork için Lid Screws | 2,5 Nm |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..