.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 9005000000 STRIPAX 0,08-10mm² Kablo Soyma Aleti ürünü, Tools, Soyma ve cutting tool Soyma tool içiçinde up göre 10 mm² özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 22 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 0,866 inch |
| Yükseklik | 99 mm |
| Yükseklik (inç) | 3,898 inch |
| Genişlik | 190 mm |
| Genişlik (inç) | 7,48 inch |
| Net Ağırlık | 176 g |
| Ürün Açıklaması | Soyma tool için up göre 10 mm² |
|---|
| Versiyon | Tools, Soyma ve cutting tool |
|---|---|
| Sipariş No. | 9005000000 |
| Tip | STRIPAX |
| GTIN (EAN) | 4008190072506 |
| Miktar | 1 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Not affected |
|---|---|
| REACH SVHC | Lead 7439-92-1 |
| SCIP | cf06c250-ed1e-4a45-9c1b-c5c8cbf13bf0 |
| ETIM 8.0 | EC002109 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC002109 |
| ETIM 10.0 | EC002109 |
| ECLASS 14.0 | 21-04-37-06 |
| ECLASS 15.0 | 21-04-37-06 |
| Kablo Tip | Esnek ve tek iletkenler ile PVC izolasyon |
|---|---|
| İletken Kesiti (cutting Kapasite) | 6 mm² |
| İletken Kesiti, Max. | 10 mm² |
| İletken Kesiti, Min. | 0,08 mm² |
| Soyma Uzunluğu, Max. | 25 mm |
| Soyma Aralığı AWG, Max. | 8 AWG |
| Soyma Aralığı AWG, Min. | 28 AWG |
| Soyma Aralığı, Min. | 0,08 mm² |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..