.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 9014350000 PZ 6 ROTO 0.14-6mm² Yüksük Sıkma Aleti ürünü, Pressing tool, Crimping tool içiçinde kablo-uç yüksükler, 0.14mm², 6mm², Trapezoidal crimp (1)Crimping tool özellikleriyle sunulur.
| Derinlik | 22 mm |
|---|---|
| Derinlik (inç) | 0,866 inch |
| Yükseklik | 80 mm |
| Yükseklik (inç) | 3,15 inch |
| Genişlik | 200 mm |
| Genişlik (inç) | 7,874 inch |
| Net Ağırlık | 423,66 g |
| Ürün Açıklaması | (1)Crimping tool |
|---|---|
| Versiyon | Mekanik, olmaksızın interchangeable inserts |
| Crimping Type/profile | Trapezoidal crimp |
|---|---|
| Drive | mekanik |
| Kablo Uç Yüksükler Kesit, Max. | 6 mm² |
| Kablo Uç Yüksükler Kesit, Min. | 0,14 mm² |
| Versiyon | Pressing tool, Crimping tool için kablo-uç yüksükler, 0.14mm², 6mm², Trapezoidal crimp |
|---|---|
| Sipariş No. | 9014350000 |
| Tip | PZ 6 ROTO |
| GTIN (EAN) | 4008190406615 |
| Miktar | 1 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Not affected |
|---|---|
| REACH SVHC | Lead 7439-92-1 |
| SCIP | 2159813b-98fd-4068-b62a-bc89a046c012 |
| ETIM 8.0 | EC000168 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC000168 |
| ETIM 10.0 | EC000168 |
| ECLASS 14.0 | 21-04-38-11 |
| ECLASS 15.0 | 21-04-38-11 |
| İletken Kesiti, Max. AWG | AWG 10 |
|---|---|
| İletken Kesiti, Min. AWG | AWG 26 |
| Crimping Aralığı, Max. | 6 mm² |
| Crimping Aralığı, Min. | 0,14 mm² |
| Tip Temas | Kablo Yüksükleri with/without plastik collars |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..