.png)
Tükendi
Gelince Haber VerWeidmüller 9046280000 KBZ 160 160 mm 60 HRC 1000V Pense VDE İzoleli ürünü, Pliers VDE-insulated kombinasyon pliers, 160 mm long özellikleriyle sunulur.
| Genişlik | 160 mm |
|---|---|
| Genişlik (inç) | 6,299 inch |
| Net Ağırlık | 205 g |
| Ürün Açıklaması | VDE-insulated kombinasyon pliers, 160 mm long |
|---|
Onaylar
| Versiyon | Pliers |
|---|---|
| Sipariş No. | 9046280000 |
| Tip | KBZ 160 |
| GTIN (EAN) | 4032248356478 |
| Miktar | 1 adet |
| RoHS Uygunluk Durumu | Not affected |
|---|---|
| REACH SVHC | Lead 7439-92-1 |
| SCIP | 3d0ef2ef-93f5-4544-94cb-4486af44712b |
| ETIM 8.0 | EC000836 |
|---|---|
| ETIM 9.0 | EC000836 |
| ETIM 10.0 | EC000836 |
| ECLASS 14.0 | 21-04-38-09 |
| ECLASS 15.0 | 21-04-38-09 |
| Iletken Çapı, Max. (h) | 1,8 mm |
|---|---|
| Iletken Çapı, Max. (MH) | 2,5 mm |
| Cutter Hardness | 60 HRC |
| Protective Izolasyon, 1000 V | Evet |
| Total Uzunluk | 160 mm |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..