.png)
Tükendi
Gelince Haber Ver| Ürün Serisi | Harmony XAC |
|---|---|
| Ürün Ya Da Bileşen Tipi | Asılı kontrol istasyonu |
| Ürün Grubu | XACA kabza |
| Kontrol Istasyonu Tipi | Çift yalıtımlı |
|---|---|
| Muhafaza Malzemesi | Polipropilen |
| Kontrol Tipi | Sezgisel |
| Elektrikli Devre Tipi | Kontrol devresi |
| Muhafaza Tipi | Tamamen kullanıma hazır |
| Kontrol Istasyonu Uygulaması | Tek hızlı kaldırma motorunun kontrolü |
| Kontrol Istasyonu Düzenleme | 2 koruyucu kapaklı basmalı düğme |
| Kontrol Düğmesi Tipi | Ilk basmalı düğme 1 NA raise, slow Ikinci basmalı düğme 1 NA lower, slow |
| Ürün Uyumluluğu | ZB2BE101 her bir yön için |
| Mekanik Kilitleme | Mekanik kilitleme ile |
| Kontrol Istasyonu Rengi | Sarı |
| Bağlantılar - Terminaller | Vida kelepçesi terminalleri, 1 x 2,5 mm² kablo uçlu veya uçsuz Vida kelepçesi terminalleri, 2 x 1,5 mm² kablo uçlu veya uçsuz |
| Standartlar | UL 508 IEC 60204-32 IEC 60947-5-1 CSA C22.2 No 14 |
| Ürün Sertifikaları | UL CSA |
| Koruyucu Bakım | TH |
| Nominal Çalışma Ortam Sıcaklığı | -25…70 °C |
| Depolama Ortam Koşulları | -40…70 °C |
| Titreşim Direnci | 15 gn (f= 10…500 Hz) conforming to IEC 60068-2-6 |
| Darbe Dayanımı | 100 gn 'e uygunIEC 60068-2-27 |
| Aşırı Gerilim Kategorisi | Class II conforming to IEC 61140 |
| Ip Koruma Derecesi | IP65 conforming to IEC 60529 |
| Ik Koruma Derecesi | IK08 conforming to IEC 62262 |
| Mekanik Dayanıklılık | 1000000 cycles |
| Kablo Girişi | Adımlı girişli kauçuk bilezik 7…15 mm |
| Kontak Kodu Gösterimi | A600 AC-15, Ue = 240 V, Ie = 3 A 'e uygunIEC 60947-5-1 ek A A600 AC-15, Ue = 600 V, Ie = 1,2 A 'e uygunIEC 60947-5-1 ek A Q600 DC-13, Ue = 250 V, Ie = 0,27 A 'e uygunIEC 60947-5-1 ek A Q600 DC-13, Ue = 600 V, Ie = 0,1 A 'e uygunIEC 60947-5-1 ek A |
| [ithe] Klasik Muhafazalı Termik Akım | 10 A |
| [ui] Nominal Yalıtım Voltajı | 600 V (kirlilik derecesi 3) 'e uygunIEC 60947-1 |
| [uimp] Nominal Darbe Dayanım Voltajı | 6 kV 'e uygunIEC 60947-1 |
| Kontak İşlemi | Yavaş kesen |
| Terminaller Arasında Maksimum Direnç | 25 MOhm |
| Çalışma Gücü | 13…15 N |
| Kisa Devre Korumasi | 10 A sigorta koruma tarafindan kartuş sigorta tip gG |
| W Cinsinden Nominal Çalışma Gücü | 40 W DC-13 için 1000000 cycles, çalisma hizi <60 cyc/mn -de 120 V, yük faktörü = 0,5 (endüktif yük) 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C 48 W DC-13 için 1000000 cycles, çalisma hizi <60 cyc/mn -de 48 V, yük faktörü = 0,5 (endüktif yük) 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C 65 W DC-13 için 1000000 cycles, çalisma hizi <60 cyc/mn -de 24 V, yük faktörü = 0,5 (endüktif yük) 'e uygunIEC 60947-5-1 ek C |
| Terminallerin Açıklaması Iso N°1 | (13-14)NO |
| Terminal Tanımlayıcı | (11-12)NK (13-14)NA |
| Package 1 | PCE, 1 Adet, 6,0 cm x 9,5 cm x 30,0 cm, 267,0 g |
|---|---|
| Package 2 | S02, 6 Adet, 15,0 cm x 30,0 cm x 40,0 cm, 1,905 kg |
| Garanti (Ay Olarak) | 18 |
|---|
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..