.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBemis BC1-1504-7011 CEE Norm IP67 380V-450V Düz Fiş, endüstriyel kullanım ihtiyaçlarına yönelik bir elektrik ekipmanıdır.
Ürün seçimi yapılırken uygulama tipi, bağlantı yapısı ve ürün kodu olan BC1-1504-7011 bilgisi birlikte değerlendirilmelidir.
| Ürün Kodu | BC1-1504-7011 |
|---|---|
| Ürün Adı | Bemis BC1-1504-7011 CEE Norm IP67 380V-450V Düz Fiş |
| IP Sınıfı | IP67 |
| Volt | 380V-450V |
| Hertz | 50Hz - 60Hz |
| Gövde Malzemesi | Polyamid 6 |
| İletken Malzemesi | MS 58 |
| Barkod | 8698523910405 |
|---|---|
| Kutup | 3P+E |
| Gram | 169,4 |
| Kutu | 6 |
| Koli | 108 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..