.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBemis BC1-3403-2537 CEE Norm IP44 32A 90° Eğik P. Prizli Duvar Priz, endüstriyel kullanım ihtiyaçlarına yönelik bir elektrik ekipmanıdır.
Ürün seçimi yapılırken uygulama tipi, bağlantı yapısı ve ürün kodu olan BC1-3403-2537 bilgisi birlikte değerlendirilmelidir.
| Ürün Kodu | BC1-3403-2537 |
|---|---|
| Ürün Adı | Bemis BC1-3403-2537 CEE Norm IP44 32A 90° Eğik P. Prizli Duvar Priz |
| IP Sınıfı | IP44 |
| Amper | 32A |
| Volt | 220V-250V |
| Hertz | 50Hz - 60Hz |
| Gövde Malzemesi | Polyamid 6 |
| İletken Malzemesi | MS 58 |
| Barkod | 8698523911563 |
|---|---|
| Kutup | 2P+E |
| Gram | 371 |
| Kutu | 3 |
| Koli | 36 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..