.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBemis BC1-4505-2238 CEE Norm IP44 63A 90° Eğik Pano Prizli Duvar Fiş, endüstriyel kullanım ihtiyaçlarına yönelik bir elektrik ekipmanıdır.
Ürün seçimi yapılırken uygulama tipi, bağlantı yapısı ve ürün kodu olan BC1-4505-2238 bilgisi birlikte değerlendirilmelidir.
| Ürün Kodu | BC1-4505-2238 |
|---|---|
| Ürün Adı | Bemis BC1-4505-2238 CEE Norm IP44 63A 90° Eğik Pano Prizli Duvar Fiş |
| IP Sınıfı | IP44 |
| Amper | 63A |
| Volt | 380V-450V |
| Hertz | 50Hz - 60Hz |
| Gövde Malzemesi | Polyamid 6 |
| İletken Malzemesi | MS 58 |
| Barkod | 8698523922385 |
|---|---|
| Kutup | 3P+E+N |
| Kutu | 1 |
| Koli | 12 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..