.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBemis BC1-4505-7540 CEE Norm IP67 5/63A İnterlock 90° Eğik Duvar Priz, endüstriyel kullanım ihtiyaçlarına yönelik bir elektrik ekipmanıdır.
Ürün seçimi yapılırken uygulama tipi, bağlantı yapısı ve ürün kodu olan BC1-4505-7540 bilgisi birlikte değerlendirilmelidir.
| Ürün Kodu | BC1-4505-7540 |
|---|---|
| Ürün Adı | Bemis BC1-4505-7540 CEE Norm IP67 5/63A İnterlock 90° Eğik Duvar Priz |
| IP Sınıfı | IP67 |
| Amper | 5/63A |
| Volt | 380V-450V |
| Hertz | 50Hz - 60Hz |
| Gövde Malzemesi | Polyamid 6 |
| İletken Malzemesi | MS 58 |
| Hatalı Kullanımı Engelleyen, Kendini Ve Cihazı Koruyan Priz | Uluslararası Standartları; IEC 309-1 - IEC 309-2 Avrupa Standartları; En 60 309-1 - EN 60 309-2 Alev ve yangın dayanımı, kızaran tel testinde 850 santigratı aşan değerler; Mekanik kilitleme şalteri, sadece fiş girişi ile aktif olur. Fiş, sadece şalter “Off” pozisyonuna geldiğinde çıkabilir. Şalter IEC 60947 standardı ile uyumlu, AC 21, AC 22, AC 23 ile kullanılabilir. Koruma sınıfı değeri IP67 Mekanik koruma değeri IK8 |
| Barkod | 8698523907375 |
|---|---|
| Kutup | 3P+E+N |
| Kutu | 1 |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..