.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBemis BD4-6130-1142 V17 Kombinasyon, endüstriyel kullanım ihtiyaçlarına yönelik bir elektrik ekipmanıdır.
Ürün seçimi yapılırken uygulama tipi, bağlantı yapısı ve ürün kodu olan BD4-6130-1142 bilgisi birlikte değerlendirilmelidir.
| Ürün Kodu | BD4-6130-1142 |
|---|---|
| Ürün Adı | Bemis BD4-6130-1142 V17 Kombinasyon |
| IP Sınıfı | IP66 |
| Hammadde | ABS |
| Priz Seçeneği | Prizli |
| Volt | 380V-450V 380V-450V 220V-250V |
| Amper | 5/32A 5/16A 1/16A |
| Hertz | 50Hz - 60Hz 50Hz - 60Hz 50Hz - 60Hz |
| Kutu | 1 |
|---|---|
| Koli | 5 |
| Kutup | 3P+E+N 3P+E+N 2P+E |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..