.png)
Tükendi
Gelince Haber VerBemis BH9-2334-2020 V15 Kombinasyon, endüstriyel kullanım ihtiyaçlarına yönelik bir elektrik ekipmanıdır.
Ürün seçimi yapılırken uygulama tipi, bağlantı yapısı ve ürün kodu olan BH9-2334-2020 bilgisi birlikte değerlendirilmelidir.
| Ürün Kodu | BH9-2334-2020 |
|---|---|
| Ürün Adı | Bemis BH9-2334-2020 V15 Kombinasyon |
| IP Sınıfı | IP44 |
| Hammadde | ABS Halogen Free |
| Priz Seçeneği | Prizli |
| Volt | 380V-450V 220V-250V |
| Amper | 5/32A 1/16A |
| Hertz | 50Hz - 60Hz 50Hz - 60Hz |
| Kutu | 1 |
|---|---|
| Koli | 4 |
| Kutup | 3P+E+N 2P+E |
Ürünlerimiz kendi stoklarımızdan sizlere gönderilmektedir.
Stokta olmayan ürünleri eğer üretimden kalkmadıysa sizler için tedarik edebiliriz. Bu tür ürünler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Firmamız E-Arşiv mükellefidir.
Satın almış olduğunuz ürünler %100 müşteri memnuniyeti kapsamında ambalajlı, ürünün orijinalliğinin bozulmamış olması kaydı ile 14 gün içerisinde iade alınabilmektedir..